Seria ES6800 - "tani" dwurdzeniowiec???

cezary1020

New member
Było o tym w tym wątku, ale chciałam się jeszcze upewnić:
Nie ma problemu z polskimi czcionkami w napisach do filmów z pendriva/dysku?
Czy napisy nie rozjeżdżają się z filmem?
Jak z wielkością napisów i regulacją (chodzi mi o 40") nie są za małe?
Nie napotkałam żadnych problemów z napisami.
 

MichalMielno

New member
Nie wiem czy to jeszcze aktualne, ale osoby chcące podłączyć wieżę pod telewizor mogą zastosować przejściówkę. Wystarczy wpisać na allegro"Adapto OPTYCZNY wtyk TOSLINK/gniazdo JACK 3,5mm" i wyskoczą
 

Jawor86

New member
Jak z wielkością napisów i regulacją (chodzi mi o 40") nie są za małe?

Mam 46'' i sa dla mnie troche za male. Roznice miedzy czcionka mala, srednia i duza sa naprawde niewielkie, dlatego brakuje jeszcze czcionki bardzo duzej i ogromnej,wtedy byloby optymalnie:) szkoda, ze nie mozna po prostu wskazac wielkosci-wartosci czcionki w ustawieniach.


Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk
 

tomer01

New member
Witam
Mam ten telewizorek ogólnie jest ok. Zakupiłem klawiature i myszke w zestawie Logitecha. Wszystko działa ok w oknie głównym lecz gdy wejdę do przeglądarki internetowej bądz na inny widżet myszka nie działa. Działa klawiatura. Wiecie czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu?
 

krzylosiak

New member
Przy ustawieniu trybu gry lag input znika, ale coś za coś..... troszeczkę siada wtedy grafika. Idzie przywyknąć :). Ja osobiście korzystam z X360 i nie mam problemów

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 

krzylosiak

New member
Typowych lagów nie ma oczywiście, ale ustawiając obraz w tryb np. dynamiczny(bez trybu gry) spróbuj włączyć jakąś grę wyścigową z widokiem kamery na kierownice. Przy skręcaniu widać wtedy lekkie spóźnienie. Po uruchomieniu trybu gry problem znika.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 

Dema

New member
Witam ,

Mam ten telewizor i usiluje podlaczyc go do amplitunera STEREO i niestety nie ma dzwieku probowalem juz przez wszystki czinczei nic nie dalo rady.Moze mam podlaczyc jakims innym kablem?
 

Xander

New member
Witam.

Mam pytanie do posiadaczy UExxES6800.
Posiadam model 32 calowy i jest całkiem OK, ale od kilku dni w prawym górnym rogu w odległości około 10 X 10 cm pojawiła mi się jasna plama wielkości 2 złotówki.
Ni jak nie idzie jej usunąć. Matryca nie była w żaden sposób naciskana , jedynie lekko przecierana.
Czy taki efekt można reklamować, gdyż w jasnych scenach na jasnym tle jest to bardzo wkurzające i oko od razu ucieka w to miejsce.

pozdrawiam
 

bacon

New member
No i mam kolejny problem. Zachciało mi się Win 7 :/ Do tej pory na Win XP Allshare działało bez większych problemów ale po zmianie systemu na Win 7 (x64) nie uruchamia się tylko pojawia się komunikat "Nie można zrealizować żądania. Media Play powróci do ekranu głównego". Jakieś rady? Ktoś miał ten problem i go rozwiązał?
 

kabak

New member
No i mam kolejny problem. Zachciało mi się Win 7 :/ Do tej pory na Win XP Allshare działało bez większych problemów ale po zmianie systemu na Win 7 (x64) nie uruchamia się tylko pojawia się komunikat "Nie można zrealizować żądania. Media Play powróci do ekranu głównego". Jakieś rady? Ktoś miał ten problem i go rozwiązał?

Jeśli masz już siódemke, to w praktyce nie potrzebny Ci AllShare. Windows 7 ma wbudowana możliwość wyświetlania materiałów na telewizorze z komputera.
 

JacekSzulc

Klub HDTV.com.pl
vip
Cześć,
może mi ktoś wyjaśnić skąd bierze się lag przy wykorzystaniu TV do gier?
Przy monitorach komputerowych tego chyba nie ma. Opóźnienie występuje niezależnie od wejścia które się wybierze do połączenia z PC lub konsolą?

Pozdrawiam
Jacek Szulc
 

fabiandvhk

New member
Witam
Czy miał ktoś problem z tym tv w sprawie pikseli
Pytam poniewaz w moim ue46 es6900 pojawiły sie 2 koloru czerwonego czy w takim wypadku moge to zglosić na gwarancje:x
 

Mateeo1

New member
Witam, nie wiem czy ktoś zauważył ale czemu są takie różnice cenowe między 40" a 46" z serii ES kiedy w nowych modelach z serii F bodajże w Avansie to tylko 200-300??
 
Do góry