Seria ES6800 - "tani" dwurdzeniowiec???

mare37

Banned
a mnie sie wylaczyl bez powodu. Ogladalem z dvd i nagle przelaczyl sie w stan czuwania. Pierwszy raz cos takiego. Mam wylaczone wszystkie wylaczniki czasowe. Co to za cuda?
 

mamba4

New member
a mnie sie wylaczyl bez powodu. Ogladalem z dvd i nagle przelaczyl sie w stan czuwania. Pierwszy raz cos takiego. Mam wylaczone wszystkie wylaczniki czasowe. Co to za cuda?

Tez to czasami mam i nie wiem co to jest! Myslalem ze tylko moj tak ma :)

Co do dyskow: Kupilem wczoraj seagate 1TB w neo24 za 279zł i dziala zajebiscie. Bardzo cichy (naprawde bardzo)!, maly i przy wylączeniu telewizora dysk tez "usypia". Wiec polecam go i jest w bardzo dobrej cenie :)
 

mare37

Banned
ino patrzec jak bedzie nowa aktualizacja :)

do mojego BD 5500 teraz po 3 latach puscili poprawke gdzie divixy dzialaja plynnie nie skokowo :pPPP
 

tombeast

New member
witam
kupilem dysk ADATA 500 gb
pod win7 zrobilem dwie partycje 400 gb na niej mam filmy itp
i 100 gb na nagrania w tv
obie partycje sformatowalem na NTFS
podpiolem dysk do tv no i tv zapytal ktory dysk na nagrania wybralem ta 100 i sobie go sformatowal na swoje pliki
i dzialalo
ale zaprogramowalem czasowe nagrywanie o jakiejs tam ustalonej godzinie nastepnego dnia wlaczylem tv zeby to ogladnac co nagralem i wogole nie widzi dysku ani 400 ani 100
ale gdy podepne pod komputer to widzi ta duza 400 z filmami
dopiero sformatowalem pod win ten mniejszy podpiolem do tv i wtedy zobaczyl oba dyski
wychodzi na to ze w czasie nagrywania z tv byl jaki blad ???
czy ktos sie spotkal z czyms takim

czy robie cos nie tak dzielac na partycje w windowsie czy ta partycje pod nagrywanie powinienem zrobic pod linuxem
 

mare37

Banned
a ja mam pytanie jak sprawdzic parametry programu na jakiej czestotliowsci i jakim transponderze jest? bo tv robi listy le bez dokladnych info
 

met0da

New member
Witam nabylem es6800 :) co do filmow bardzo sie ciesze, jednak.. Podlaczylem konsole ps3 odpalam fife noi troche juz gorzej.. czy ktos posiada dobre ustawienia pod ps3 ? chodzi o to ze rozmywa sie obraz co troszke przeszkadza w grze jak rowniez to ze gry dziala tak jakby z malym opoznieniem ? Probowalem szukac trybu gry lecz chyba go nie ma.. :) czekam na pomoc :)
 

Rexroth

New member
Powiedzcie mi czy u was po ostatniej aktualizacji 1031 w górnym prawym rogu pojawiła się taka mała plamka jaśniej świecących pikseli? Pojawia się ona tylko na bardzo jasnym tle białym czy tez kremowym. Na czarnym i ciemnym tle tego nie widać. Nie mniej jednak jest to strasznie denerwujące. Jest to jakaś podstawa do reklamacji? Czy czekać może na nową wersję firmware?
 
Do góry