Seria ES6800 - "tani" dwurdzeniowiec???

mare37

Banned
jest skype
przesun w aplikacjach w prawo i ci sie pojawi w smart hub

jedyny problem ze kamera zewnetrzna z mikrofonem kosztuje 300-500 zl a innej nie da sie podlaczyc
 
Ostatnia edycja:

mare37

Banned
zrob aktualizacje do 1030 :)

sa ikonki na dole masz kanal, allshare zrodlo polskie radio z prawej i strzalka w prawo przesuwasz i masz skype
 

Jawor86

New member
W jaki sposób zainstalować ps3 media server, skoro nie jest widoczny w samsung apps? Pobrać instalkę na usb czy w jakiś inny sposóbn (np. przez przeglądarkę)?
 

mlx

New member
podpowie mi ktoś jakie różnice poza ceną mają ES46 6800 - ES46 6900 a seria ES46 7000 - z porównań Samsunga wynika że między ES6800 a ES6900 różnic niemal brak - a do ES7000 to częstotliwość clear motion rate i dostępność kamery wraz z oprogramowaniem
 
Ostatnia edycja:

Łasica

New member
Jestem zainteresowanym tym TV i mam kilka pytań do Was.
Jak wyglądają gry z PS3 na tym telewizorze ? Nie ma opóźnień, smużenia i itp ?
Czy z pendrive'a można odtworzyć pliki mkv ?
Zastanawiam się pomiędzy samsungiem a philipsem (6007). Samsung jest zdecydowanie bardziej multimedialny. Myślę, że clouding na 32' nie powinien być problemem.
 

Bogdan 1980

New member
Łasica gry na ps3 wyglądają pięknie(GT5 na fullhd wręcz poezja)kolory żywe,nie ma się do czego doczepić,oczywiście przez kabel hdmi się podłącz Pliki mkv z pena czyta bez problemów
 

mare37

Banned
w serii 7000 sa inne panele Ultra Clear Panel. Jest porownywarka na stronie samsunga.
Seria 6 jest praktycznie identyczna z malymi roznicami.

Niestety pierwsza wpadka. Nie czyta z usb badz allshare formatu divix DX50 672x480 25kl. Odtwarzacze zewnetrzne bez problemu.
 

tomekkk1990

New member
samsung ;D

Witam,
jestem szczęśliwym posiadaczem tego telewizora od wczoraj i jestem z niego zadowolony
jeśli ktoś ma jakieś pytania to proszę pisać na priv albo gg 5752635.

mam tylko jedno pare pytań i mam nadzieje ze mi pomozecie !

1) czy jak wlaczacie telewizor to slychac takie przeskok w telewizorze ? to mnie nie drazni ale slysze ze jak wlaczam i wylaczam to wydaje on taki pol sekundowy cichy dzwiek przeskakiwania , bo jesli nie
to znaczy ze moze mooj ma jakis problem
2) czy aktualizujecie do wersji 1030 ? jesli tak to czy ta aktualizacja jest dobra i nie popsuje mi np. polaczenia z wifi itd. ogolnie co mozecie o niej powiedziec . no i czy aktualizowac przez pendriva bo czytalem komentarze ze lepiej przez pendriva

PROSZE O JAK NAJSZYBSZA ODPOWIEDZ

ogolnie jestem z telewizora zadowolony, hd super, kablowka slabo ale to analogowa no to wczesniej wiedzialem jaki bedzie obraz, ale nie dlugo cyfrowka i hd wiec super :) filmy odpala jak dotąd wszystkie bez problemu. internet dziala dobrze. obraz sobie ustawilem i mi sie podoba, bo zywy jest :)
do tego zestawu jeszcze dostalem 2 pary okularow 3d i odtwarzacz samsung bluray wart 350zl :D
 

itepe

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam,
jestem szczęśliwym posiadaczem tego telewizora od wczoraj i jestem z niego zadowolony
jeśli ktoś ma jakieś pytania to proszę pisać na priv albo gg 5752635.

mam tylko jedno pare pytań i mam nadzieje ze mi pomozecie !

1) czy jak wlaczacie telewizor to slychac takie przeskok w telewizorze ? to mnie nie drazni ale slysze ze jak wlaczam i wylaczam to wydaje on taki pol sekundowy cichy dzwiek przeskakiwania , bo jesli nie
to znaczy ze moze mooj ma jakis problem
2) czy aktualizujecie do wersji 1030 ? jesli tak to czy ta aktualizacja jest dobra i nie popsuje mi np. polaczenia z wifi itd. ogolnie co mozecie o niej powiedziec . no i czy aktualizowac przez pendriva bo czytalem komentarze ze lepiej przez pendriva

PROSZE O JAK NAJSZYBSZA ODPOWIEDZ

ogolnie jestem z telewizora zadowolony, hd super, kablowka slabo ale to analogowa no to wczesniej wiedzialem jaki bedzie obraz, ale nie dlugo cyfrowka i hd wiec super :) filmy odpala jak dotąd wszystkie bez problemu. internet dziala dobrze. obraz sobie ustawilem i mi sie podoba, bo zywy jest :)
do tego zestawu jeszcze dostalem 2 pary okularow 3d i odtwarzacz samsung bluray wart 350zl :D

Mój TV nie skacze :D
A na poważnie - pisałem o tym: to "pyknięcie" przekaźnika włączającego/wyłączającego zasilanie główne. To dzięki temu TV pobiera <0,1W trybie czuwania (dwa zasilacze -jeden dedykowany do czuwania, drugi do normalnej pracy).
 

ozojaf

New member
Witam, w sobotę miałem ciekawy problem odnośnie odtwarzania filmu na TV. Otóż jak zawsze zasiadlem wygodnie przed TV i wlaczylem film a tu lipa napisy opoznione. Mysle, pewnie zle napisy, ściagnalem wobec tego jakies nowsze z napi, sprawdzam na kompie,działa elegancko. Więc znów nagrałem na pena i sprawdzam na TV a tam dalej opóźnienie, wtedy troche zglupialem juz, sprawdzilem jeszcze raz na kompie - wszystko ok napisy idą bez opóźnienia. Próbowałem nawet puscić przez allshare z kompa i tez byl ten sam problem. Co ciekawe wczesniej nigdy nie mialem takiego problemu. Puscilem zatem inny film na TV i wszystko bylo tip-top, ale nadal mnie nurtuje co bylo przyczyna i czy jednak jakos sie da ten film obejrzec na TV, bo od ogladania filmow na kompie to juz sie troche odzwyczailem odkad mam ten TV ;)
 
Do góry