Seria ES6800 - "tani" dwurdzeniowiec???

roger77

New member
Jest, SATURN - UE46ES6900S za 4999 zł. Czyli za ramkę dać 800 zł więcej niż za 46es6800 nie warto (na ceneo 4100)
Chyba, że ta ramka ze złota.
Dał bym link, ale nie mogę (jeszcze :smile:). Jest na ich stronie zakładki-->telewizory--> tv 3d-->sortuj, ceny malejąco-->
5 strona.
 
Ostatnia edycja:

kasiseb

New member
na razie jest tylko 46 cali, oglądałem tego 6900 i wziąłem 6800, najbardziej śmieszne było to że na ramce 6900 było krzywo przyklejone logo :grin:
tu link do tego 46es6900:
www . saturnpolska . com / telewizor-3d-samsung-ue46es6900s,id-308689
 

kasiseb

New member
może ktoś wie co może być problemem, że podczas wykorzystywania wbudowanej listy programów stacji "n" nie ma podglądu kanału w EPG, natomiast po przełączeniu na naziemną lub ogólnie satelitę już jest?
może ktoś się spotkał z takim problemem.
 

patak

New member
Po włączeniu Guide'a telewizor ściąga dane EPG dla wszystkich kanałów dlatego nie może jednocześnie pokazywać podglądu. W przypadku naziemnej Guide pokazuje tylko dane już ściągnięte podczas oglądania.
 

arecki7

New member
Witam.Jestem tu nowy,choć to forum śledze już długi czas.Także jestem zainteresowany tym tv i mam pytanie do użytkowników ES6800 czy ten model posiada funkcje ;blur reduction i judder reduction?
 

LuKiMaT

New member
Na prośbę umieszczam jeszcze jeden filmik, który nagrałem mając moduł CP

Samsung TV + CP

Poniżej odpowiedź Samsunga na zadane pytanie czy będzie wspierał moduły CP

"Dziękujemy za kontakt z Centrum Obsługi Klienta Samsung.
Uprzejmie prosimy o nie odpowiadanie na ten email, gdyż bezpośrednia odpowiedź zwrotna nie dotrze do naszych konsultantów.
W przypadku dalszej korespondencji prosimy o ponowne użycie formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej: New URL, w zakładce ‘kontakt z nami’.

Szanowny Kliencie
W imieniu firmy Samsung, serdecznie dziękujemy za kontakt.
W odpowiedzi na zgłoszenie pragniemy poinformować:

Gwarantujemy poprawną współpracę z kartami CI operatorów takich jak "N" i "Cyfra+".
W przypadku innych operatorów, nie gwarantujemy poprawnego działania.

Z chęcią udzielimy odpowiedzi na ewentualne następne pytania.

Z poważaniem"

Jak widać średnio odpowiedzieli na zadane pytanie ale wspierają moduły N i Cyfra+ ;). Szkoda, że w N! moduł CI jest tylko na kartę gdzie wybór programowy jest żaden, a Cyfra+ moim zdaniem nie jest godna uwagi.
Może grupowo warto zadać Samsungowi Pytanie :) Jak dostaną więcej pytań, może ktoś zrozumie, że jest potrzeba współpracy również z CP ;).
 
Ostatnia edycja:

evilman

New member
Jak znam życie to by było nie na rękę dla CP, gdyż oni inwestują we własne boxy ;)

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 
Do góry