Seria ES6800 - "tani" dwurdzeniowiec???

dezertertoja

New member
Zmian w sofcie nie widze żadnych ;)
Oprócz jak by innej Ikonki Samsung App ;)
A możesz mi zdradzić jak robisz tą aktualizacje bo ja ściągnąłem ten plik ze strony samsuga rozpakowałem na pendriva zmieniłem katalog na taki jak był podany w instrukcji przy rozpakowywaniu ale telewizor nie rozpoznaje plików do aktualizacji aktualny soft to 1014.
 

LFB

New member
Ja przestawiłem w Liveboksie na "only G" i jest zauważalnie lepiej, nadal jednak zacina, ale rzadziej. Wszystko co większe od 720i zacina. Biorę się za pociągnięcie kabla w peszlach... Jak się budowałem, byłem przekonany, że sieci w domu nie będę potrzebował. Dziś moja rodzina używa 4 komputery, 3 telewizory i sieć po kablach jest niezbędna (wifi niestety raczej nie wyrabia).

PS
Stawianie dwóch routerków 802.11n raczej byłoby przesadą... :D

Zobacz sobie ten ruter. Wg testów (nie tylko tych z CHIPa) ma bardzo dobrą penetracje. Kabla to nie zastąpi ale możliwe że do twoich zastosowań wystarczy. Test Asus RT-N66U - Chip.pl
 

LFB

New member
W związku ze zbliżającym się Euro i nie tylko :) proszę koleżanki i kolegów z forum o podzielenie się parametrami, przy których wasze modele ES6800 prezentują się najlepiej. Przyda się podczas oglądania meczów i Wiadomości ;)
Oto moje:
Podświetlenie 8
Kontrast 85
Jasność 50
Ostrość 15
Kolor 45
Hej do oglądania w dzień polecam podświetlenie na 12, ustaw sobie tak, włacz eko i tam wpisz 8. W ciągu dnia bedziesz miał wtedy 12 a jak sie zacznie sciemniać spadnie do 8 :smile:
 

Slygado

New member
Wczoraj zamówienie dziś dostawa ;)

46es6800 na tle 46d7000 ;)

Jakie macie ustawienia preferowane dla es 6800 ??

20120606163333.jpg
 

Osato

New member
Czy ktoś z szanownych kolegów i koleżanek mógłby napisać jak telewizor sprawuje się z konsolami ? Ponoć zeszłoroczne modele serii D6xxx średnio sobie z nimi radziły.
[Edit]
No i jaki konkretny model okularów jest dołączany do zestawu ?
 
Ostatnia edycja:

misiek122

Member
Mam dwa pytania do użytkowników tego tv
- mam oprogramowanie 001012 i próbując zaktualizować do nowszej wersji poprzez aktualizacje online wyskakuje komunikat, że nie ma nowej wersji dla mnie? też tak macie?
- czy filmy vevo w aplikacji youtube są u was niedostępne?
 

SlaWasIl

New member
Czy ktoś z szanownych kolegów i koleżanek mógłby napisać jak telewizor sprawuje się z konsolami ? Ponoć zeszłoroczne modele serii D6xxx średnio sobie z nimi radziły.
[Edit]
No i jaki konkretny model okularów jest dołączany do zestawu ?
W gierki nie gram, a rowery dali mi takie: https://www.google.pl/search?q=ssg-...Q&biw=1022&bih=660&sei=tJDQT_3BB9HntQbJprDkDQ

- mam oprogramowanie 001012 i próbując zaktualizować do nowszej wersji poprzez aktualizacje online wyskakuje komunikat, że nie ma nowej wersji dla mnie? też tak macie?
Też tak mam
 
Ostatnia edycja:

habbar

New member
Slygado

jak bedziesz miec chwile wrzuc na YT jakis filmik jak sie prezenuje TV filmy /gry bo ciezko cos takiego póki co znalesc
 

LFB

New member
Mam dwa pytania do użytkowników tego tv
- mam oprogramowanie 001012 i próbując zaktualizować do nowszej wersji poprzez aktualizacje online wyskakuje komunikat, że nie ma nowej wersji dla mnie? też tak macie?
- czy filmy vevo w aplikacji youtube są u was niedostępne?
Tez tak mam. Mam wrazenie ze aktualizacje dostępne online są o jeden krok w stosunku do tych dostępnych na stronie. Wygląda że do aktualizacji oninie dają coś do czego się upewnili że napewno działa.
 

sasukepl

New member
czytalem na necie ze tv pracuje na linuxie. nie wiecie jak sie dostac do terminala.

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
 

piotrek.reds

New member
Witam. Czy moglibyście mi doradzić. Mam do wyboru w tej samej w cenie 4700zł model 46es6800 lub zeszłoroczny d7000 - według Was który będzie lepszym wyborem?
 

jarzyna

New member
Uważaj na powystawowe modele d7000, ja ostatnio oglądałąłem taki mediamarkt - podobno mógł stać już ponad rok na sklepie. Do tego cena też nie była jakaś super bo 5000 zł więc sobie odpóściłem.
 

polanski

New member
W związku ze zbliżającym się Euro i nie tylko :) proszę koleżanki i kolegów z forum o podzielenie się parametrami, przy których wasze modele ES6800 prezentują się najlepiej. Przyda się podczas oglądania meczów i Wiadomości ;)
Oto moje:
Podświetlenie 8
Kontrast 85
Jasność 50
Ostrość 15
Kolor 45
Podświetlenie na 8? Toż to ciemno jak w trumnie:) 15 jest ok
 

sil3nt

New member
Dziwne że ten tv nie posiada audio out w cinch, teraz nie wiem jak podłączyć geniusy 6000 w stereo a już nie mówiąc o 5.1 - xF
 

sil3nt

New member
Miałem ten sam problem i musiałem sprzedać swoje Geniusy. Możesz jedynie podłączyć je pod dekoder satelitarny,jeśli taki posiadasz.

Więc żegnaj allshare,witaj spowrotem hdmi 7m(pc) ?:D

Czy jest możliwość odtwarzania dzwięku z komputera poprzez allshare.
Przykład:film odtwarzany z PC do TV es6800 wraz z kinem domowym HT-E4500 i do tego z możliwością formatu 5.1 .
Problem chce rozwiązać ponieważ posiadam zestaw 5.1 który ma gniazda tylko analogowe(3xjack/6xcinch-jeśli chodzi o 6 kanałów),a w TV nie ma odpowiednich wyjść.

Sumując, potrzebuję kino domowe typu HT-E4500 przy którym będe mógł cieszyć się dzwiękiem 5.1 odtwarzając film przez PC(allshare).
 
Ostatnia edycja:
Do góry