Seria ES6800 - "tani" dwurdzeniowiec???

ikar1975

Active member
Bez reklam
Odebrałem w czwartek tv z servisu był tam 3 dni wymiana matrycy białe plamki w rogach , dodam ze jest to juz druga wymiana matrycy pierwsza była po 8 mies wyszła mi własnie gw i co teraz:p , za miecha siadzie mi po raz kolejny i jestem w czarnej D....Pozdro
 

pawko89

New member
Odebrałem w czwartek tv z servisu był tam 3 dni wymiana matrycy białe plamki w rogach , dodam ze jest to juz druga wymiana matrycy pierwsza była po 8 mies wyszła mi własnie gw i co teraz:p , za miecha siadzie mi po raz kolejny i jestem w czarnej D....Pozdro

Kolego teraz to mnie nie pocieszyłeś... Sprawa wygląda jednak mało optymistycznie. Zobaczymy jak to będzie w moim przypadku, ale wygląda na to, że matryce Samsunga są marnej jakości.
 

dareka

New member
Myślałem, że Samsung już mnie niczym nie zaskoczy, a jednak dziś im się udało. Pytanie - czemu tak późno i dlaczego tak długo?
 

Attachments

  • Foto1280.jpg
    Foto1280.jpg
    654,7 KB · Wyś: 110

pawko89

New member
W ostatnią środę był u mnie technik i wymienił tą nieszczęsną matryce... Jednak szybko okazało, że na nowej matrycy jest martwy piksel i serwisant stwierdził, że jest to świecący piksel na czarnym tle więc podlega gwarancji... Więc technik będzie znów z nową matrycą w najbliższym tygodniu...
 

CinekGlogow

New member
Moj UE40ES6800 nie dziala za dobrze.Jasne plamy na ciemnym tle,slabe malo wyrazne kolory,slaba ostrosc i brak plynnoci.testowane na roznych ustawieniach.Telewizja NC+.Mojej mamie do pokoju obok wzielem multirooma i tv UE40F6100 i tam obraz juz na pierwszy rzut oka jest duzo ladniejszy.Nie wiem czy moge reklamowac swoj TV ?
 

mare37

Banned
Normalnie macie jakieś trefne te tv z tymi matrycami samsunga..chyba.. albo za dużo kombinujecie.
Odpukać mój działa z matycą AUO i nie robi żadnych numerów. No poza jednym, nie odtwarza materiału 50P z usb za co należy mu się kop :)
 

sasukepl

New member
czy jest juz nowa aplikacja youtube taka jak na xbox one. miala wyjsc na tygodniach. Nie mam dostepu do tv bo na wczasach jestem.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 

goryczka

New member
nie da rady usunąć częstotliwości, można jedynie przeskanować. Ja wyszukałem wszystkie kanały od nowa i nic to nie dało.

możesz wejść do smart hub > Kanał i tam usunąć wszystkie kanały z tej częstotliwości:
tvp: seriale, sport, nat geo wild, nat. geo. channel, code download, D4aCCL i polsaty: sport, cafe, sport extra, news 2

albo skorzystać z programów do edycji listy kanałow na komputerze
 

piotrkro

New member
Odpowiedź Samsunga odnośnie EPG:

Uprzejmie dziękuję za kontakt z Centrum Obsługi Klienta firmy Samsung.

Szanowny Panie Piotrze,

Rozumiem, że chce Pan włączyć podgląd w przewodniku kanałów.

Sytuacja jest nam znana i obecnie trwają prace nad uruchomieniem tej usługi.
Proszę więc o cierpliwość i oczekiwanie na kolejne aktualizacje telewizora.

Obecnie może Pan korzystać z podglądu w przewodniku Rovi.
Opcje tą może Pan włączyć w:
Menu-->Kanał-->Typ Przewodnika.

Proszę zmienić z opcji Samsung na Rovi.

Mam nadzieję, że to tymczasowe rozwiązanie będzie dla Pana odpowiednie.

Z chęcią udzielę odpowiedzi na ewentualne następne pytania.
 
Do góry