Seria ES6800 - "tani" dwurdzeniowiec???

kryss20

New member
@kryss20
Z pilota wybierz SOURCE => wybierz port HDMI na którym jest podłączony PC do TV => z pilota TOOLS => Edytuj nazwę

siema, na prawde az mi glupio bo ja nie mam problemu z takimi rzeczami a nie moge znalesc glupiej opcji o ktorej mowicie, no robie dokladnie jak piszesz komp podlaczny pod hdmi 3 ustawiem pilotem source na hdmi 3 i pozniej dusze przycisk tools jak piszecie i mam opcje do wyboru
anynet+
tryb obrazu
auto wył
pip
czy moze po wduszeniu tego tools jest jeszcze jakis guzik edytuj nazwe? nie wydaje mi sie, jasno piszecie ze powinno byc po wscisnieciu tools opcja edytuj nazwe a ja mam tylko te opcje o ktorych wyzej pisalem i zadnej nazwy nie moge edytowac;/
 

tdx

New member
Bez reklam
Ale wciskasz tool wtedy kiedy wybierasz zlacze hdmi a nie jak juz zniknie mozliwosc wyboru

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
 

kryss20

New member
No dziekuje panowie nie dosc ze znalazlem w koncu tą opcje to jeszce gry chodzą wystarczająco dobrze... a swoja droga ta opcja jakos dziwnie ukryta jest, myslalem ze jak sie ustawi tv w tryb gry to juz powinno hulac dobrze a tu nazwe trzeba zmienic i tyle to daje..
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Panowie u mnie z softu 1042 jest teraz bodajze 1033 nie mam polskich znakow i ogólnie lipnie tv pracuje, a ten alternatywny soft ze strony nie chce mi sie zainstalowac.Pozdr
 

ozojaf

New member
Screen mirroring nie dziala na tym tv? Chce sie upewnic bo smartfon nie wykrywa mi tego tv przez screen mirroring. Potrzebny castle dongle czy dobrze rozumuje czy da sie jakos inaczej to zrobic bez wydatku 250zl?
 

zarluk

Member
Nie wgrywaj jeśli używasz SamyGO bo przestanie działać, a więc już nie będzie można ściągać DRM'a z nagrań, korzystać z Samby itd. Jeśli ktoś nie używa SamyGo to może wgrać.
 

zarluk

Member

arokis49

New member
Witam.Wgrałem nowy soft 2000.2 jak tylko się pojawił,nie wiedząc że stracę samyGo.Może ktoś wie jak wrócić do softu 1036.0.Szukałem i nic nie mogę znależć.Za pomoc z góry dziękuje
 

pawko89

New member
Ja w końcu zareklamowałem swój TV. Zadzwoniłem na główną infolinię Samsunga opisałem problem jaki występuje w moim TV, w tym przypadku rozmnażające się białe plamy w okolicach ramki, które są widoczne na jasnych tłach oraz bardzo widoczny banding. Konsultant podał mi numer tel do najbliższego serwisu, zadzwoniłem więc do serwisu i opisałem jeszcze raz wadę i umówiłem się na wizytę z technikiem. Technik był wczoraj, opisane przeze mnie problemy potwierdził i w przyszłym tygodniu będą się ze mną kontaktować w sprawie wymiany matrycy, która odbędzie się w domu. Fakt ten bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, gdyż myślałem, że technik przyjdzie i zabierze TV na 2 tygodnie :) Mam takie pytanie czy istnieje możliwość przedłużenia gwarancji? Czy taka możliwość przysługuje tylko podczas zakupu telewizora?
 
Do góry