Seria D nadchodzi

satman777

New member
Telewizor 2.0 czyli Samsung LED TV D8000 - Smasung, telewizor - Media2.pl

Ciekawsze nowości:
"- Web Browser - otwarta przeglądarka internetowa, umożliwiająca przeglądanie zawartości stron internetowych bezpośrednio z poziomu telewizora;

Samsung LED TV D8000 zmienia również sposób komunikowania się użytkownika z urządzeniem. Może do tego służyć dotykowy pilot z ekranem LCD, który umożliwia intuicyjny dostęp do wszystkich funkcji, w tym m.in. połączenia z Internetem, uruchamiania aplikacji i gier wideo, a także - jako miniaturowy ekran - do równoczesnego oglądania innego programu telewizyjnego czy przeglądania internetu."

Chyba znowu są sporo do przodu.

Źródło: media2.pl
 

sajdorek

New member
S"d"

Co rok coś nowego w dużej mierze kwestia softu a może tylko :) a jak wyglada sprawa z podswietlaniem matrycy? Chodzi mi o ciemne sceny czy matryca przygasa w ciemnych scenach z racji tego że ledy przygasają (efekt pompowania podświetlenia) to głównie i tylko mi w ledach przeszkadza czy da się to usprawnić ? Proszę o wypowiedzi
 

bluray

Banned
Jako starej daty osoba, nie ulegam fascynacji starymi funkcjami, właśnie implementowanymi do odbiorników telewizyjnych.

Od lat 80-tych miałem wiele różnych kompów.
Extremalna jakość obrazu to jest to mnie jeszcze kręci w 2011.
Osobno rozwijano PC i ekrany. Dziś sie to spotyka + potencja szerokopasmowego NET-u.
Prawda taka, że to odgrzewane kotlety.

Jako "Starszy Pan" ostrzegam przed lokowaiem zbyt wielu funkcji w jednym "przedmiocie".
Ma miejsce dostosywowanie odbiornika telwizyjnego do funkcjinalności PC i aktualnych potencji szybkiego netu.
Od 5 lat mam ASTER NET do 10 MB/S i NO LIMIT.
BD DL sciągam 2 - 5 szt przez noc. Od 5-ciu lat tak mam.
Pliki i foldery (AVCHD/BD) czyta mi DVICO 6500 z HD AUDIO passthrue włącznie.

Nowe to:
Drastyczny spadek cen komponentów.
Design.

END

Nudno.
Zaś 3D to całkowita pomyłka.
 

makis

New member
Telewizor 2.0 czyli Samsung LED TV D8000 - Smasung, telewizor - Media2.pl

Ciekawsze nowości:
"- Web Browser - otwarta przeglądarka internetowa, umożliwiająca przeglądanie zawartości stron internetowych bezpośrednio z poziomu telewizora;

Samsung LED TV D8000 zmienia również sposób komunikowania się użytkownika z urządzeniem. Może do tego służyć dotykowy pilot z ekranem LCD, który umożliwia intuicyjny dostęp do wszystkich funkcji, w tym m.in. połączenia z Internetem, uruchamiania aplikacji i gier wideo, a także - jako miniaturowy ekran - do równoczesnego oglądania innego programu telewizyjnego czy przeglądania internetu."

Chyba znowu są sporo do przodu.

Źródło: media2.pl

Wszystko jest miodzio,ale chyba pomyłka jezeli chodzi o dział forum bo mam wrażenie że podajesz nowości dotyczące laptopa czy komputera.Gdzie w serii D są extra , lub choć istotne zmiany w poprawie obrazu czy dżwięku moim zdaniem najważniejsze dwie cechy TV.Cieszy nowy wygląd ,fajne funkcje internetu /w porównaniu z najgorszym komputerem wypadają bardzo cienko/.To nie jest tylko problem Samsunga /mam 55C8000/, ale i innych producentów TV, potrzebne są co roku nowe modele,a technologia LCD jest na etapie , na ktorym aby wyrażnie podnieść parametry obrazu są potrzebne niewspółmiernie wysokie koszty do efektów.Więc faszerują TV funkcjami medialnymi i internetowymi /podpięty pod TV prosty laptop lub badziewiasty komp biją na głowe funkcje medialne TV/.Moim zdaniem właściciele modeli 2010 mogą spać spokojnie ,jeżeli zakładamy że podstawową funkcją TV ma być obraz i dżwięk.
 
Do góry