Sens Kupowania Telewizora QLED 55’’ Q9FNATXXH

Crank1987

New member
Witam, czy jest sens kupowania tv Q9FN do kablówki MOICO, NETFIXA?
W przyszłości jakaś konsola. Do tv będzie podpięty amplituner onkyo z wysokiej klasy głośnikami 5.1
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście, że jest.
A kablówka po światłowodzie ?
Cena 9499 zł z pakietem dla niebieskich członów forum.
 

Crank1987

New member
To będzie bardzo Dobry.
Ale do ciemnych scen to Oled - nowy 55oled803.
Chodzi mi bardziej oto co pisałem w innym poście
" Czy samsung poradził sobie w Q9FN z 2018 r z oprogramowaniem kontrolującym działanie układu wygaszania podświetlenia. Wypuścili jakieś nowe poprawiający problem z podświetleniem?"
 

Crank1987

New member
Tego nie wiem, będę go testował ale dopiero po powrocie z IFA w Berlinie.


A 55oled803 robi wrażenie? bo w sumie nie zastanawiałem się na oledami(jakoś za dużo chyba naczytałem się o wypaleniach ). I nie chciałbym kupić tv za 7- 10 tys i po kilku miesiącach mieć np wypalony znaczek polsatu czy tvn w rogu:p
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zapytaj tych co już mają w domu.
Do mnie napisało tylko 2 osoby z nich i jeden zachwycony, drugi bardzo zadowolony. Pozostali chyba nie mogą wyjść z podziwu.
Czekam na ich informację.
Nowe modele mają dodatkowy pixel zabezpieczający przed wypalaniem.
Ale jeśli masz na ekranie na okrągło TVN24 lub gry -to odpuść sobie.
Jeśli do typowego oglądania - to jest The Best ( tak też jest wybrany jako najlepszy Oled w Europie w klasie cena do jakości.
 

Crank1987

New member
Zapytaj tych co już mają w domu.
Do mnie napisało tylko 2 osoby z nich i jeden zachwycony, drugi bardzo zadowolony. Pozostali chyba nie mogą wyjść z podziwu.
Czekam na ich informację.
Nowe modele mają dodatkowy pixel zabezpieczający przed wypalaniem.
Ale jeśli masz na ekranie na okrągło TVN24 lub gry -to odpuść sobie.
Jeśli do typowego oglądania - to jest The Best ( tak też jest wybrany jako najlepszy Oled w Europie w klasie cena do jakości.


Bym na bank brał oled ale jednak obawiam się wypalenia:/ więc zostanę przy LCD
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Witam, czy jest sens kupowania tv Q9FN do kablówki MOICO, NETFIXA?
W przyszłości jakaś konsola. Do tv będzie podpięty amplituner onkyo z wysokiej klasy głośnikami 5.1

Jeśli Cię stać to oczywiście jest sens bo to obecnie najlepszy LED na rynku, gdyby był
produkowany Sony ZD9 w 55 calach to by była jakaś alternatywa .
Kupuj i ciesz się bardzo dobrym obrazem. Lepszego LED-a nie będzie w najbliższym czasie .
 

ernet

Active member
Bez reklam
Opinie na temat QLED Q9FNATXXH

No właśnie. jeśli ktoś kupił ten telewizor ( QLED Q9FNATXXH ) niech napisze swoją opinię na jego temat. Jestem ( i pewnie nie tylko ja ) tym flagowym modelem bardzo zainteresowany, więc takie opinie użytkowników byłyby bardzo pomocne.
 

Crank1987

New member
Ja kupuje 65" q9 jednak oledy mnie orzerazaja. Kiki napisz cenę na pw jak by to u ciebie wygladalo q9 z 2018 r z1 przewodem do conecta.

Ernet dam znać. Jak bede. Mial go u.siebie kupuje wieszak no grip . A ty zamierzasz wieszać ?
 
Do góry