Sennheiser RS130 vs SONY MDR-RF840

egon12

New member
Witam!

Jak w tylule - zostaly mi dwa modele :) klasa cenowa podobna ... powiedzmy, ze podobna, bo sony zaczynaja sie od 300zl, a sennheiser od 400.... Sennheiser tez ma lepsze parametry... wiec nic za darmo:) do tego firma szpec od sluchawek

Niestety sluchalem jednych i drugich w 2 roznych sklepach z kiepskim sygnalem :( jakis disco z satelity wiec nie jestem przekonany ktore graja lepiej :( na glowie leza podbnie, klasa wykonania podobna, jakosc wykonania podobna - chociaz jakos Sony do mnie bardziej przemawiaja :)

Prosze o opinie w sprawie jakosci dzwieku (wiem wiem, ze to sprawa indywidualna), moze ktos je porownywal z tego samego DOBREGO zrodla sygnalu ??? jakies opinie ??? przemyslenia ??? :)

Pozdr
egon12
 

LukasekB

New member
słuchawki bezprzewodowe Sony mdr-rf 840

Witam,

2 lata temu w listopadzie 2008r. kupiłem słuchawki SONY MDR-RF 840 w prezencie.
Od osób , które używały i wciąż używają tych słuchawek mam informację, że Bezprzewodowe słuchawki SONY MDR-RF840RK grają super!
Są Eleganckie, o dużym zasięgu, grają nawet 2 piętra niżej w piwnicy-suszarni. Dźwięk Bardzo dobry, w zupełności wystarczający jak na potrzeby użytkowników.
Użytkownicy są bardzo zadowoleni.

Długo przed dokonaniem zakupu zastanawiałem się , który model wybrać. Porównywałem wszystkie możliwe i dostępne modele. Oglądałem , słuchałem , porównywałem parametry , zwracałem również uwagę na względy estetyczne. Świetnie prezentują się na dopasowanym stojaku, który jest jednocześnie ładowarką. Nie walają się, nie leżą byle jak byle gdzie jak to bywa z innymi modelami. Ponadto słuchawki same włączają się po założeniu na głowę :)
Wynik był jeden to słuchawki Sony'ego /SONY MDR-RF 840/ okazały się najlepszym możliwym wyborem.
Jestem bardzo zadowolony z zakupu i polecam.

Dziś sam zastanawiam się jakie słuchawki bezprzewodowe sobie kupić i po dwóch latach okazuje się , że słuchawki bezprzewodowe SONY MDR-RF 840 nie mają sobie równych.
 

pkomp

New member
sony jest w słuchawkach na równie wysokim poziomie - zajmują się słuchawkami od lat i w swej ofercie mieli takie cuda że i grado mogłoby się schować
obecnie nieco gorzej w słuchawkach nagłownych ale douszne robią najlepsze i żaden koss czy senheiser nawet się nie umywa
 

kamilson90

New member
Polecam rozjerzeć się z AKG najnowsze modele biją na głowę wszelkie wynalazki typu Beats itd. z tym, że cena jest nie wiele mniejsza jak wspomnianych wyżej Beatsów.

Sam używam AKG z tym, że akurat AKG tylko w kabinie w studio.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry