Sennheiser hd 800

BRIKSIK

New member
Witam kolegów audiofilów :)
jak w temacie czy miał ktoś styczność z owymi słuchawkami, pytam bo chyba zacznę poważnie się zastanawiać nad ich zakupem.
Wspomnę że dotychczas używam sennheiserów hd 580 jak wiadomio protoplastów modelu hd 600 który jest rozwinieciem właśnie hd 580
Faktem jest że cena około 4 tys jest zabójcza lecz jak sami wiecie miłośc do muzyki jest warta każde pieniadze :), no moze prawie każde :)
Ja osobiscie ich nie słuchałem wiec zwracam sie do Was , bo moze akurat ktoś z szanownych forumowiczów miał styczność z tym high-endowym wynalazkiem ?
 

BRIKSIK

New member
Panowie postanowiłem,że rzucam palenie i zbieram na słuchawki.
Wczoraj wieczorem mój 10 letni syn do mnie mówi:
"tato ty tak lubisz słuchać piosenek, moze nie kupuj papierosów tylko kup sobie te słuchawki, ja też chce zobaczyc jak grają i maja taki fajny kabel"
powiem wam że myslełem ze mnie coś w środku udusi, rzucam i zbieram na senki, 4 koła to dużo moze stanieja deko z czasem zanim nazbieram a jak juz kupie to porobię sto zdjęc i napiszę recenzje.
Pozdrawaiam i życzę wszystkim Wesołych Świąt.
 

BRIKSIK

New member
mam nadzieję że nie będzie tak źle mam zamiar kupić jeszcze w tym roku już odłożyłem 500 ze zwrotu podatku ze 100 to będzie 600 no i jak narazie nie pale oby tak dalej :)
 
Do góry