Seks czy HDTV? Gdybyś mógł wybrać...

TuBaHD

New member
Prawie połowa brytyjskich mężczyzn na pół roku zrezygnowałaby z seksu w zamian za 50-calowy telewizor plazmowy.

Taki wynik przyniosło badanie przeprowadzone przez sprzedawcę elektronicznych urządzeń Comet, który zapytał 2 tysiące Brytyjczyków o to, z czego byliby gotowi zrezygnować aby mieć duży telewizor.

47 procent mężczyzn byłoby gotowych na pół roku zrezygnować z seksu, w porównaniu do 35 procent kobiet, aby tylko stać się posiadaczem 50-calowej plazmy - informuje serwis TVPredictions.com.

Z kolei 1/4 badanych zdecydowałaby się na odstawienie czekolady, a 24 procent rzuciłoby palenie. 17 procent mężczyzn byłoby nawet tak bardzo zdesperowanych, że przestałoby oglądać mecze piłki nożnej.

Chyba jednak rozmiar jest ważniejszy dla mężczyzn, nie dla kobiet... :hmm:
@WirtualnaPolska
 

mrtwister

New member
Kupiłem niedawno telewizor i powiem szczerze, że wcześniej przez ok. 2 lata w ogóle nie miałem telewizora. Da się tak żyć, choć duże LCD to spora frajda. NAtomiast bez seksu żyć się nie da.

Widać brytyjki są, zgodnie zresztą z różnymi opiniami, brzydkie i tyle. Bo tylko to może tłumaczyć wyniki statystyk;)
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Heheh a nie mogłoby być sexu w HD :D i ile by tego sexu miało być i z kim? :hmm:

Co do tego podsumowania z kobietami hmm to chyba dlatego, że jednak pracujące matki mają mniej czasu na tv itp, choc moja już mnie naciska na zmiane tv jak się dowiedziała o takich planach :D
 

pawek

New member
To jest narod specjalnej troski i skapy przy srednich zarobkach stac ich na taka plazme wciagu 2 miechow ,bez zbytniego zaciskania pasa.
 
Do góry