Seagate FreeAgent Theater+

tygrysek2002

New member
Witam

Zakupilem ostatnio Seagate FreeAgent Theater+. Wstepnie jestem zadowolony ale ..... zawsze jest jakies ale.


+
Czyta prawie wszystko.
Cisza (chyba niema wentylatora)
RMVB czyta.
Dzwiek przez HDMI dziala.
Czyta TXT i SRT.
ISO DVD czyta bezblednie.
MKV 1080p plynnie.
FLAC (glownie kupilem do tego) dziala ale kilka szt stwierdzil ze zly format (stopien kompresji ?).
Duzy plus ze mozna podlaczyc dodatkowo twardziela Seagate FreeAgent ktorego mozna miec jednoczesnie jako przenosny dysk.
Swietne zasilanie na portach USB dziala kazdy dysk (sprawdzalem Seagate 7200.3 , WD)
Start w ciagu max 10 sekund z uspienia.
Menu FullHD.
Pilot w miare i niema problemow guziki dzialaja ok.


-
niewylacza dyskow podpietych do USB podczas uspienia
APE nie czyta.
Jest problem z polskimi znakami (niema ł , ć , ż , ź).


Jakby ktos mial jakies pytania pisac sprawdze i odpowiem.

Cena 400 zl netto
 
Ostatnia edycja:

Grigorij

New member
Pomocy, nie mogę zmusić FreeAgenta do pracy z siecią, ani "Wired LAN", ani "Wireless". Mam router D-LINK model DSL-G624M oraz zakupiłem dzisiaj USB Wireless Adapter D-LINK model DWA-125. Mam neostradę, router chyba poprawnie skonfigurowany bo śmigają na nim 4 laptopy i jeden stacjonarny. Co może być przyczyną? Jakaś dodatkowa konfiguracja routera? Pomóżcie, bo się już męczę z tym problemem 3 dni. Z góry dzięki.
 

Grigorij

New member
Grigorij napisał:
Pomocy, nie mogę zmusić FreeAgenta do pracy z siecią, ani "Wired LAN", ani "Wireless". Mam router D-LINK model DSL-G624M oraz zakupiłem dzisiaj USB Wireless Adapter D-LINK model DWA-125. Mam neostradę, router chyba poprawnie skonfigurowany bo śmigają na nim 4 laptopy i jeden stacjonarny. Co może być przyczyną? Jakaś dodatkowa konfiguracja routera? Pomóżcie, bo się już męczę z tym problemem 3 dni. Z góry dzięki.

Już wszystko OK, LAN działa wina kabla...
 

pkomp

New member
Muszę cie rozczarować - nic nie wyłącza dysków USB chyba że one mają jakiś specjalny chipset usb(takiego nie widziałem) - komputery usypiaja tylko port....
Tym że odtwarza RMVB nawet bym się nie chwalił bo to zwyczajnie wstyd - ten format był trupem ale ktoś go niepotrzebnie odkopał - dziwne tyle lat rządziło divx i xvid na cd/2cd a jak internet znacznie przyspieszył to ludzie zaczęli sie bawić w ten chłam.
Co do samego Seagate - po tym co obserwuję i z czym mam do czynienia to niestety omijam szerokim łukiem...co mi po gwarancji...
 

Grigorij

New member
pkomp napisał:
...Tym że odtwarza RMVB nawet bym się nie chwalił bo to zwyczajnie wstyd - ten format był trupem ale ktoś go niepotrzebnie odkopał - dziwne tyle lat rządziło divx i xvid na cd/2cd a jak internet znacznie przyspieszył to ludzie zaczęli sie bawić w ten chłam...
Codziennie korzystam z formatu RMVB przy ściąganiu przedpremierowego odcinka "Brzyduli" dla mojej żonki. Na moje pytanie, czy chce poczekać dłużej i mieć lepszą jakość, czy krócej ale słabszą jakość, słyszę zawsze: krócej! Po 3 minutkach już ogląda. Sam osobiście gromadzę wideotekę HD, bo w porównaniu z h.264/x.264 uważam że divx/xvid to też chłam.
 

Electric_TM

New member
A co z katalogiem VIDEO_TS ?

A jak zgram na dysk HDD cały katalog VIDEO_TS to mozna odtwarzać go tak jakby rzeczywistą płytę DVD z Main Menu, Scene selection, Audio Setup itd itp ??? Typowy program Power DVD odtwarza płyty DVD z napędów DVD, ale ma również opcję odtwarzania treści DVD zgranej na dysk HDD. Szukam takiego media playera, który właśnie to potrafi.
 
Do góry