Screen Goo na szybie

adwil

New member
Witam!

Niedługo mam zamiar kupić projektor Optoma HD200X, a ekran przygotować za pomocą farby Screen Goo. Mój wybór padł na Screen Goo Digital Gray (pomieszczenie jest zaciemnione do tego stopnia, że nie widać ręki tuż przed twarzą). Projekcja będzie z przodu ekranu i ze względu na to, że producent farb sugeruje jak najgładszą powierzchnię zastanawiam się nad zastosowaniem białej lub pomalowanej na biało szyby (szklanej lub z plexiglasu) i naniesieniu na nią farb Screen Goo pistoletem ciśnieniowym. Ciekaw jestem co sądzicie o takim rozwiązaniu oraz czy przy tak zaciemnionym pomieszczeniu jest potrzebna czarna ramka dookoła ekranu?

PS
Czy ten projektor to dobry wybór w tej cenie (2800zł)? Jest odpowiedni do takiego pomieszczenia i gier z Xbox360 oraz filmów Full HD?
 
Ostatnia edycja:

marmac

New member
1L farby kosztuje ~1000 zł... nie prościej kupić gotowy ekran w tej cenie? imho ja bym się w takie coś nie bawił, juz prędzej robiony ekran własnoręcznie na stelażu
 

adwil

New member
Mi będzie potrzebne 0,5l farby podkładowej i właściwej, zapłacę za to około 550zł z przesyłką, więc wyjdzie taniej niż ekrany gotowe. Pytania nadal zostają bez odpowiedzi, czy taki materiał się sprawdzi? Czy potrzebna jest czarna ramka w przypadku takiego wyciemnienia? Czy ten projektor sprawdzi się do moich celów?
 
Do góry