Ściąganie trailerów ???

multisync

New member
W bardzo prosty sposób - info na obrazku
 

Attachments

  • 123.jpg
    123.jpg
    170,8 KB · Wyś: 94

marlon24

New member
Od razu tak próbowałem, ale jak tak klikam to mnie przekierowuje na główną stronę czyli iTunes Movie Trailers. Próbowalem to u siebie i na innych komputerach i to samo.Czy u Ciebie od razu ściąga, masz może u siebie zainstalowany dodatkowy program lub masz Maca ??? Bo ja mam Windows 7. Help !!!
 

Frog_PL

New member
Zainstalujcie sobie Quick Time Player Pro. Potem tak jak na obrazku wybieracie w jakiej rozdzialce i powinien wam sie otworzyc player z trailerem. Po obejrzeniu do konca dajecie na PLIK i ZAPISZ JAKO. Jesli sam player sie nie otworzy to PPM na wybranym linku i KOPIUJ SKROT. Potem odpalacie Playera i dajecie na PLIK i na OTWORZ URL. Wklejacie adres url. Filmik sie sciaga, ogladacie do konca i na koncu znow na PLIK i na ZAPISZ JAKO ;> I De Wolaj ! Czy tam Wu Ala ! ;)
 
Ostatnia edycja:

karmelarz

New member
Witam, wczoraj zainstalowałem You Tube Downloader , spróbowałem ściągnąć kilka filmików w HD i 5.1 ( np. Transform FX Helicopter 7.1 Sound lossless - H.264 HD 1920x1080 True Sound ten akurat 7.1 przerobiłem w ww. programie na avi (dla ps3) i zonk , obraz jak z telefonu (wysoka jakość pobierania i konwersji była ustawiona ) a dzwięku wcale , Panowie jestem trochę zielony w te klocki więc proszę powiedzcie gdzie strzeliłem gafę :)
 

wysio

Member
Bez reklam
Z tego co wiem to z youtube można pobierać niektórymi zwykłymi programami do pobierania np JDownloader, DAP Downloader (dawno nie pobierałem z yt, ale jak to robiłem to właśnie zapomocą tych programów) kiedyś był taki toolbar do firefoxa bodajże z real playera. Ale po co ściągać trailery?? Aaaa żeby się poczuć jak w kinie... hehe no tak w sumie ciekawy pomysł :)

Dokładnie! jDownloader sam pobiera automatycznie. Jest też świetna wtyczka do firefoksa o nazwie jdownloadhelper, która w banalny sposób umożliwia pobranie plików muzycznych czy video z wyborem wersji jakości.
 
Do góry