Sasung UE46 F7000

cezary1020

New member
Witam.Posiadam tv Samsung UE46 ES6800 i nie jestem do końca zadowolony z jakości obrazu.Mam zamiar kupić UE46 F7000. Czy ktoś może doradzić czy to dobry wybór?
Czy warto dopłacać do tego modelu i czym konkretnie się wyróżni model F7000?
 

SDman

Banned
Witam.Posiadam tv Samsung UE46 ES6800 i nie jestem do końca zadowolony z jakości obrazu.Mam zamiar kupić UE46 F7000. Czy ktoś może doradzić czy to dobry wybór?
Czy warto dopłacać do tego modelu i czym konkretnie się wyróżni model F7000?

Witam,
lepszym skalowaniem, 2 tunerami, systemem poprawy jakości treści internetowych,
kontrastem i głębią czerni, kamerą.

Natomiast będzie bardziej odbijał otoczenie.

Pozdr.
 

tdx

New member
Bez reklam
Chwile Cię nie było :)

W stosunku do ES6800 to inna matryca z realnym 200Hz panelem i CMR 800Hz
4 rdzenie Smart 2.0 i wszystko co się z tym wiąże sterowanie gestem sterowanie ruchem wbudowana kamera wszystkie tunery masz x2 czyli możesz mieć oba źródła pipu np dvb-t
 

bigmar

New member
Mam kolejne bardzo ważne pytanie. Czy F7000 obsługuje moduł cam nc+. Pozostał mi po cyfrze +. W ES6800 działa,a jak będzie w F7000?


Będzie działał bez problemu.
Mam F7000 i moduł cyfra+ z kartą cyfry - obecnie nc+ i działa fajnie.
Jedyne co wkurza to sprawdzanie modułu przy każdorazowym włączeniu tv. Trwa to krótko, więc można przeżyć.
 

cezary1020

New member
Dziękuje tdx ,jesteś wielki! :)
A czy pilot z modelu es6800 będzie działał z f7000?Ten z es jest dużo ładniejszy,ale czy będą na nim wszystkie funkcje?
 
Ostatnia edycja:

tedi111

New member
Mam pytanie odnośnie modelu f7000 czy nie zacina się obraz na szybkich scenach na ułamek sekundy i czy obraz jest płynny bez efektu teatru słyszałem że takie problemy się zdarzają w tym modelu.Byłem zdecydowany na sony w905 ale jak go po testowałem w sklepie i zobaczyłem te nie poprawne kolory tą różową biel to ręce mi opadły za tą kase
 

Robsonik20

New member
Witam
Czy da się nagrywać na USB przed DVB-C z UPC?
Chodzi mi o to żeby później z tej samej pamięci odtwarzać filmy lub seriale które nagram.
 

Robsonik20

New member
Ok, ale to co nagram z wlozonym modulem CI bede mogl pozniej odtworzyc na tym samym tv?
Sprzedawca poinformowal mnie ze przy tych modulach jest tylko mozliwosc ogladania.
 
Do góry