Sanyo plc-xe31

satodanzig

New member
Witajcie

Mam pytanie czy SANYO PLC-XE31 nadaje się do ps3 i kina domowego. Chciałbym go podłączyć przez konwerter vga/hdmi i zastanawiam się czy osiągnę zadowalający efekt ponieważ jest to model nie pierwszej młodości.
 

kiro67

New member
Mam podobnej klasy projektor podpięty naraz do PC, Wii i xbox 360, przesiadłem się z TV LG 42lb650v i powiem tyle, że do telewizora już nie wrócę. Z efektów myślę, że będziesz zadowolony, projektor ma niewiele mniejszą rozdzielczość, niż tą generowaną przez PS3, więc będzie OK.
 

satodanzig

New member
Dzieki. Ja używam archaiczne plazmy lg 42 ma tylko jd ready wiec zgodnie z twoją odpowiedzą powinno być lepiej. A jak podłącza konsole? Bo ten Sanyo nie ma hdmi. Konwerter czy inny patent?
 

kiro67

New member
Ja mam obie konsole podpięte przez component(ta sama jakość co HDMI). Nie wiem czy ten sanyo ma takie wejście, jeśli nie to pozostaje ten konwerter. Xboxa można podpiąć przez VGA, jednak do playstation chyba nie ma takiego kabla.

P.S. Co do rozdzielczości to lepsza jest w tej plaźmie ;). Ogólnie chodziło mi o to, że projektor ma rozdzielczość 1024x768, a więc niewiele mniejszą od tej, w jakim ps3 odtwarza gry(1280x720).
 
Ostatnia edycja:
Do góry