SamyGO

robekowal

New member
Witam

Zakładam nowy temat odnośnie alternatywnego oprogramowania dla telewizorów Samsung. W różnych wątkach wiele się pisze na ten temat. Chcąc jednak usystematyzować dość rozległy temat jakim jest SamyGO, proszę znawców o zamieszczenie porad jak zacząć przygodę z alternatywnym oprogramowaniem. Może jest na forum osoba, która przebrnęła przez wszystkie zawiłości konfiguracji SamyGO i chce się podzielić spostrzeżeniami dla mniej oblatanych w temacie userów. Jest forum w języku angielskim gdzie temat SamyGO jest mocno rozpisany, ale myślę że te forum też powinno zająć się tym rozwiązaniem.

Niestety dość późno zacząłem interesować się SamyGO i dlatego mam zainstalowany najnowszy soft T-CHU7DEUC-3001.1 . Proszę więc o radę jak uruchomić SamyGO na UE40B7000 i temu podobnych. Jeżeli to możliwe proszę o gotowy "plik wsadowy" SamyGo lub link do niego.
Nie jestem dobry z programowania w linuxe i nie chce sobie narobić bałaganu w TV dlatego proszę o sprawdzone rozwiązania.
 
Ostatnia edycja:

galble

New member
Widzę, że w tym temacie cisza.
Oznacza to, że Ci którzy wgrali firmware T-CHU7DEUC-3001.1 nie mają możliwości korzystania z projektu SamyGo?
Na niniejszym sofcie udało mi się aktywować usługę telnet.
Chciałem jeszcze uruchomić SamyGo PVR ale niestety plik nie chce się skopiować do pamięci flash.. pojawia się komunikat "Nieszyfrowana za pomocą prywatnego UDN".
W Internecie trudno jest znaleźć informacje jak poradzić sobie z takim problemem.
Proszę o pomoc - na pewno przyda się ona wielu osobom.
 

AKA1970

New member
Mam lec650 i też chciałbym aby ktoś pomógł w zainstalowaniu samygo a w szczególności pvr,oczywiście interesują mnie wszystkie aplikacje jednak dla mnie to czarna magia a w necie nic nie znalazłem
 

C7_4K

New member
jak zarobić aby się odpalało automatycznie ??



Pytanie oryginalne napisał:
i need information how to record over LAN


PC_1 napisał:
Windows XP Home 32 Bit
Ip: 192.168.1.5 /192.168.1.2 / 192.168.1.3 /192.168.1.9 /192.168.1.13
Netmask: 255.255.255.248
shared: C:\SamsungTvRecords (Full Acess)
Workgroup: DOM

PC_2 napisał:
Windows 7 Profesional 64 bit
Ip: 192.168.1.3
shared: C:\Users (Read Only Acess - standard)
Netmask: 255.255.255.248
Workgroup: DOM





Printer napisał:
Brother Laser Printer
Ip: 192.168.1.11
Netmask: 255.255.255.248
Workgroup: --


Samsung TV napisał:
TV le32b650 soft 2005:
Ip: 192.168.1.4
Netmask: 255.255.255.248


how to record over LAN :?:
How To configure SamyGo??

skopiowałem SamyGO oraz SamyGO PVR oraz na wszelki wypadek SamyGO telnet enabler.
ustawiłem w plikach init serwer jako 192.168.1.2 i w samba workgroup=dom no i oczywiscie linki według instrukcji zmieniłem z sda1 na sda. a w SamyGO PVR target na /dtv/smb/.. - nagrywanie działa ale nie ma tego Windows serwer
 
Ostatnia edycja:

mic1986

New member
hello.

czy ktos na c650 odpalil NetSurf Browser 2.1 ?
czy to dziala tak jak dodatkowy widget czy nalezy robic upgrade calego softu na ten modyfikowany przez samygo ?

dzieki za info.
pozdro
 

mar_s

New member
No właśnie ja zacząłem się tym interesować i chciałem uruchomić telneta no i jestem w kropce ponieważ nie mam w content żadnej opcji games,gallery itp. tylko mediaolay,allshare,internetTV i przewodnik, jak mam sie zabrac do tego?
 

marcinek1992

New member
witam
Odkopuje temat ponieważ też jestem zainteresowany tym programem na samsunga B2230HD.
Chciałbym sie zapytać czy dało rady by zainstalować ten program na tym monitorze?
Czy jak zainstaluje ten program na monitorze to tracę gwarancje?
Przeczytałem że jest coś takiego jak gry ale czy one są wgrane w telewizor czy trzeba samemu wgrać?
 
Do góry