samsungJS8500 czy Js9000 65"

vvv

Well-known member
Bez reklam
Moim zdaniem nie. Chyba, że zależy Ci na srebrnej ramce i listwie One Connect...
Masz ten TV ze tak piszesz ???
To nie tylko w tym co napisałeś jest inny
Jakiś czas temu podałem link do modelu 9000 i tam masz wszystkie modele Samsunga na ten rok
Różnica RAMKI to dla HEJTEROW !
 

armmaster

New member
To nie tylko w tym co napisałeś jest inny
Jakiś czas temu podałem link do modelu 9000 i tam masz wszystkie modele Samsunga na ten rok
Różnica RAMKI to dla HEJTEROW !

Ale spokojnie, nie musisz tak bardzo nie zgadzać się ze mną. A jeśli chcesz mnie przekonać do swojego do podaj link, lub wypisz tutaj różnice, a nie od hejterów mnie ciśniesz :)
 

armmaster

New member
Jest więcej różnic:
- dźwięk, system dźwięku
- Moc
- ultra slim,
- 4 rdzeniowy i ośmiordzeniowy procesor
- waga
- Kolor obudowy
- odświeżanie.

-dźwięk, system dźwięku - pominę to
-Moc - moc czego?
-ultra slim - model js8500 i js9000 ma podobną grubość
-4 rdzeniowy i ośmiordzeniowy procesor - ale jak to? w tym temacie piszesz, że ma ośmiordzeniowy procesor -> http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung/117059-samsung-seria-javascript-8500-na-rok-2015-a.html
-odświeżanie - w js8500 jest 120Hz matryca i w js9000 również
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ciekawy jestem co na to infolinia - co oni by powiedzieli i czy mają jakiś blade pojęcie o tym, ??? :)
 
Ostatnia edycja:

vigoo

Banned
Infolinia potwierdza?
Mnie odpisali coś w stylu:
"Natywna częstotliwość odświeżania matrycy nie jest specyfikowana przez producenta i nie udzielamy takich informacji"
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiedziałem ... dobrze Koledzy że są testy bo w przeciwnym wypadku w wielu modelach by człowiek nie wiedział tak ważnej informacji odnośnie panelu zamontowanego w tv.. śmiech na sali.. jak ktoś jest w Anglii i ma możliwość zadzwonienia na infolinie UK to fajnie byłoby jakby o to się spytał . Byśmy zobaczyli czy tylko w RP tak jesteśmy traktowani czy generalnie firma Samsung podchodzi do ludzi...
 

ernet

Active member
Bez reklam

Dzięki. To dobrze, bo "krzywusy" jakoś mnie nie przekonują. Ale to moje zdanie. Wracając do braku informacji na temat odświerzania, to brak dostępu do tej informacji jest po prosu śmieszne i na pewno nie świadczy dobrze o profesjonalizmie Samsunga. No, chyba że mają coś do ukrycia..... . Z drugiej strony, to testy telewizorów zweryfikują te dane, więc po co je ukrywać i prowokować "teorie spiskowe " :)
 
Do góry