samsung42 s5s-migocząca plamka

golum

New member
plazma samsung 42 s5s..prawie 2 lata uzytkowana na ekranie pojawila sie czerwona migoczaca kropka wielkosci glowki od szpilkiwidac ja zwlaszcza na czarnym tle obrazu..czego to moze byc wynikiem i jak sobie z tym poradzic?czy to uszkodzenie matrycy?czy jesli plazma jest na gwarancji serwis ma obowiazek dojechac do klienta czy trzeba plazme zawiesc do serwisu?pomozcie..
 

golum

New member
dziękuję za odpowiedź..jeśli to prawda to chyba mój ostatni zakup samsunga..rozumiem tv za 700 zl ale żeby w sprzęcie za 7tyś coś takiego sięe działo po 2 latach użytkowania..obciach i tandeta
 

Mars

New member
golum napisał:
dziękuję za odpowiedź..jeśli to prawda to chyba mój ostatni zakup samsunga..rozumiem tv za 700 zl ale żeby w sprzęcie za 7tyś coś takiego sięe działo po 2 latach użytkowania..obciach i tandeta

Zapewniam, że cena telewizora nic do tego nie ma. Równie dobrze wypalony piksel może się pojawić w telewizorze nawet za kilkanaście tysięcy. Na własne oczy widziałem drogie LCD Sharpa i Sony, gdzie było kilka wypalonych pikseli. Ta usterka jest o tyle ciekawa, że wypalone piksele w plazmach zdarzają się rzadziej niż w LCD, jednak zdarzają. Samsung (ale tylko w okresie gwarancyjnym) wymienia egzemplarz przy 3 wypalonych pikselach. LG jest bardziej elegancki i nawet przy jednym (przynajmniej monitory komputerowe).
 
Do góry