Samsung?

nocc

New member
Witam!
W zeszła sobotę zawarłem związek małżeński i wraz z małżonką wrowadziliśmy sie do nowego mieszkania. Jestem zielony jeśli chodzi o tv lcd, plazmy itd dlatego też prosiłbym Was o rade jaki lcd kupić. Pokój w ktoym bedzię tv ma 3m na 3,5m, narazie jest tylko kablówka ale z czasem zamierzam kupić cyfrę bądź "N". Zamierzam przeznaczyć ok 2500zl na lcd. Slyszałem od wielu ludzi że Samsungi są "dobre" dlatego też umieszczam tego posta w dziale "Samsung" i prosiłbym Was o rade co do zakupu lcd! Z góry dziękuje i pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:

nocc

New member
Odległość jest ok 2,5 do 3m. W pokoju jest sporo firan, rolet itd także jest dość ciemno w ciągu dnia a co do kwoty to 2500zl jaką chcemy przeznaczyć na lcd.
 

broda1725

New member
Bez reklam
W tej kwocie jesli Samsung to 37" A451 jesli ewentualnie 37"M87. Choć ja bym wolał dołożyć 499zł (i wzioł 40"A451) jesli oczywiście jest budżet i wzioł 40/42" tymbardziej że planujecie kupić "N".
Poczytaj też o Toshibie modele X3000 / R3500 (100Hz), Panasonicu LZD80/85 (ale te Panasy to już jest sporo wiecej wota ok 3500-4000zł za 37").

Co do samsungów to tak, matryce ma dobre (podobno sam Sony bierze od nich) wykonanie ok ale elektronika to już taka sobie ( słabo radzi sobie w SD ) choć napewno lepsza od LG.


Pomyślcie jeszcze nad plazmą Panasonic PV80 bardzo dobra plazma wiele osób zachwala tym bardziej że konsola i komp niebedziesz podłanczał. I niedroga za tą kase to naprawde tylko brać.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nocc - gratuluję nowej jakości życia :D .
Ael pewnie z prezentów coś Ci pozostało więcej.
Musisz trochę podnieść poprzeczkę.
I żona też będzie zachwycona .
 

nocc

New member
W takim razie co byś zasugerował?! Wydaje mi się że 37" będzie za duży.. (jak na pokój o takim metrażu) zastanawiałem się nad 32", chodź sam nie wiem..
 
Ostatnia edycja:

broda1725

New member
Bez reklam
nocc napisał:
W takim razie co byś zasugerował?! Wydaje mi się że 37" będzie za duży.. (jak na pokój o takim metrażu) zastanawiałem się nad 32", chodź sam nie wiem..
Jakie 32" ??? niebądz głupi zobaczysz że bedziesz puźniej żałował, bierz 37" ( minimum) lub 40/42".

Ja jak kupie ojcu teraz lcdka to może zmienie u siebie bo bardzo mi sie spodobała plazma Panasonica PV80 i bede brał 42" a odległość ogl. bedzie wynosiła 2-2,5 metra pokój 3,5x3,5.

PS. Nieobawiaj sie tv sie zmniejsza z czasem:D.
 

prosper5250

New member
gratuluję pomysłu zakupu nboxa! i małżeństwa też! nbox to jak najlepsza żona-daje mnóstwo radości! zapomnij o 32''! skup swoją uwagę na markach Panasonic, Sharp, Sony, Samsung! szczegóły dopowiedzą koledzy z forum... albo sprzedawcy pewnej sieci sklepów:)
 
Do góry