Samsung

mako1993

New member
Witam mam dziwny problem przesiadlem sie właśnie z samsunga es6100 na f6400 i wydaje mi sie ze mam slabsza jakosc jak gram na xboxie ustawienia takie jak radzil tdx moze trzeba inaczej cos ustawic prosze o rade ;)
 

mako1993

New member
nie ta sama wielkosc ale zapomnialem zastosować twojej rady zeby na zrodle hdmi tam gdzie mam podpierego xboxa zmienic nazwe na pc i grafika odrazu lepsza ;) eco wylaczone ;) problem rozwiazany ale mam mala prosbe do ciebie tdx znawco samsungow ;D sa jakies wyjatkowo dobre ustawienia obrazu o ustawilem tradycyjnie podswietlenie 10 wiekszosc bajeroqw wylaczone tak jak mi radziles przy es6100
 

tdx

New member
Bez reklam
No to samsung sprobuj z tej samej strony ustawienia dla f6100/6400 czy juz probowales?

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
 

mako1993

New member
obraz juz mam ustawiony thx .ale jest nowy problem jak gram na xboxie zmienie zrodlo na upc i wroce na xboxa po jakims czasie to obraz jest strasznie ciemny chociaz w ustawieniach podswietlenie 13 trzeba zwiekszyc podswietlenie i wrocic na 13 i juz dzaiala nie wiem co z tym zrobic wkurzajace strasznie.i takie pytanko jaki obraz ustawic do xboxa bo nie mam tam opcji film tylko zabawa i standardowy.jednak jeszcze jedno dlaczego obraz z xboxa wyswietlany jest 1920x1080 60hz wczesniej na 40cali inaczej bylo i dlatego chyba odczuwam slabsza jakosc
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
jak xboxa masz na hdmi to edytuj źródło na którym jest (przcisk source na pilocie najedz na xbox i daj tools) i daj GRA
 

mako1993

New member
wtedy grafika jest chu.... ale ustawilem na w ustawieniach na zabawa i jest elegancko tylko zastanawia mnie czemu 60 hz hmmm ?? oraz mam taki problem jak wejde w moje pliki w smart wlacze jakis obrazek wyjde z niego i wyskakuje mi informacja sprawdz czy urzadzenie jest poprawne podlaczone,a nastepnie wlacz je przyciskiem ponizej STB i musze klikac ok zeby to zniklo ;/ a najlepsze jest to ze dekodera nie wlacze przyciskiem STB tylko przyciskiem kanal w gore
 
Ostatnia edycja:
Do góry