Samsung z Smart Hub i tunerem cyfrowym dvb-c

glodek

New member
Witam wszystkich
Szukam blu-ray Samsunga z Smart Hubem i tunerem cyfrowym dvb-c, bo moja kablówki nie koduje kanałów cyfrowych.
Chciałbym sobie oszczędzić zakupu nowego TV i wykorzystać do tego blu-ray.
Czy ktoś może mi coś polecić czy już lepiej wymienić TV?

Pozdrawiam
 

glodek

New member
A jaki masz telewizor ?
Jaki sygnał ?
Jakie warunki ?
...
Mam już kilku letnią Toshibę 46ZF355, ale nie ma ona DVB-C.
I żeby teraz nie wymieniać na kolejny drogi TV myślałem dokupić Blu-ray i mieć dvb-c + Smart Hub.
Musi to być chyba Samsung, bo nikt nie ma tylu polskich aplikacji jak tvp, tvn. itd.
 

bagiennik

New member
Bez reklam
DVB-c odbiera raczej tylko przez dekoder dostarczony przez "operatora kablowego", masz oferte kablówki cyfrowej bez dekodera ?
 

fkaczmarek

New member
Według opisów tuner DVB-C (oraz DVB-T) posiada
bluray Samsung'a, model z 2011 roku BD-D6900
(ale prawdopodbnie trzeba zastoswać moduł CI z kartą)

BD-D6900 do kupienia jeszcze w wielu miejscach
(np. Euroagd Samsung BD-D6900 - Odtwarzacz Blu-ray - CENA w Sklepie RTV EURO AGD)
prawdopodobnie także nowy model BD-E6300 z 2012 roku
BD-E6300 - SPECYFIKACJE | SAMSUNG
proponuję dla pewności kontakt z infolinią Samsunga

Co tego konkretnego przypadku operatora, to nie wiem czy ta kabłówka da to co trzeba?

---------------------------------
fragment opisu
Odtwarzacz 3D Blu-ray BD-D6900 wyposażony w dekodery dźwięku: Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS, DTS-HD High Resolution i DTS-HD Master. Zastosowano w nim technologię AllShare, Wi-Fi, tuner DVB-C i DVB-T, jak również konwerter 3D. System BD Wise automatycznie dostosowuje produkty firmy Samsung zgodne ze standardem BD Wise, wprowadzając optymalne ustawienia pomiędzy urządzeniami. Funkcja ta jest aktywna tylko wtedy, gdy produkty firmy Samsung obsługujące technologię BD-Wise są ze sobą połączone za pomocą kabla HDMI. Funkcja Time Shift umożliwia zamrożenie nadawanego programu telewizyjnego i późniejszą kontynuację oglądania.
 
Ostatnia edycja:

bagiennik

New member
Bez reklam
We wszystkich znanych mi przypadkach przy opcji cyfrowej dostajemy od operatora dekoder z którego korzystamy w czasie trwania umowy.
 
Do góry