samsung wszystko o serii n ... le32n71b LE40N71B LE46N71B

hlmzhlmz

New member
Witam.
Wczoraj pojechałem odebrać TV już miałem wziąc ale coś mnie pokusiło żeby spojrzeć na niego... niestety obudowa na przednim panelu ta błyszcząca miała z 5 bialych rysek w róznych miejscach.
Niestety innego nie sprowadza ponieważ nigdzie nie jest dostępny - ostatnią sztukę z bydgoszczy wyciągneli.Mam dosyć już tych poszukiwań co lepsze modele to wszystkiego już nie ma albo są w kosmicznych cenach.
Zastanawiam sie nad Philipem ale tego tez nie bylo.Same padaki zostały ... podobno w kwietniu ma wyjsc jakis nowy samsung - teraz tez panasonic wypuscil nowy model... znow zacznie sie szukanie ...
 

opolanin

New member
Samsung N71

dyrooo napisał:
Co Ty człowieku za bzdury wypisujesz. Jakie wady dzwięku?. Mam ten Tv i żadnych problemów nie znalazłem. Nie licząc karty pamięci którą udało mi się wepchnąć do slotu. :razz:. Ale teraz mam Tv z 512mb ramu na pokładzie.:D
Gdyby tak nie było to bym tego nie pisał,sam sobie zadaj pytanie,dlaczego mógł zostać wycofany?,bo musi mieć wadę,a jak nie słyszysz kłopotów z dzwiękiem to do lekarza,a informacje tą mam od sprzedawców w/w telewizora.
Pozdrawiam
 

dyrooo

New member
opolanin napisał:
Gdyby tak nie było to bym tego nie pisał,sam sobie zadaj pytanie,dlaczego mógł zostać wycofany?,bo musi mieć wadę,a jak nie słyszysz kłopotów z dzwiękiem to do lekarza,a informacje tą mam od sprzedawców w/w telewizora.
Pozdrawiam

I wlaśnie chodzi tutaj o tę kwestię Ty o problemach z dzwięki słyszałeś od sprzedawców , znajmiego sprzedwcy lub jeszcze od kogoś innego. Ja ten telewizor posiadam w domu i codzienie mogę sprawdzać ten źle działający dzwięk.:?: Ale jak do tej pory nic takiego nie zauważyłem. Skoro jesteś taki obeznany w kwestii tego telewizora to powiedz. Co takiego jest w nim nie tak?. Jakie są obiawy tej wady dzwięku?.
 

konstant

New member
Ja tez zadnych problemow z dzwiekiem nie mialem.
Zreszta liczy sie obraz a nie dzwiek - glosniki sa dodane jako gratis.
Wiadomo, teraz liczy sie 5.1 a nie jakies marne pierdziawki wbudowane w telewizor.
 

stanelk

Member
opolanin napisał:
Gdyby tak nie było to bym tego nie pisał,sam sobie zadaj pytanie,dlaczego mógł zostać wycofany?,bo musi mieć wadę,a jak nie słyszysz kłopotów z dzwiękiem to do lekarza,a informacje tą mam od sprzedawców w/w telewizora.
Pozdrawiam

Witam,właśnie była dostawa u nas w euro agd i są po 4000 bez jednej złotówki. I nie piszcie głupot o dżwięku bo subwufer do obrazka nie wejdzie.
Pozdrawiam.
 

bobo84

New member
ostatnio przeczytałem wiele opini o roznych lcd-kach. kiedy przyszło mi do głowy kupienie takiego własnie telewizora. zaczołem ogladac rozne oferty internetowe i najbardziej spodobał mi sie własnie samsung n71 ale po jakims czasie gdy zobaczyłem ten model w sklepie bardzo mnie zniechecił do siebie. dlaczego?? niesamowie swiecacy sie plastik dawal wrazenie jakby miał wgnioty. a ja mam odraze do tego typu rzeczy (praca) a co do obrazu to szału nie robił nie roznił sie od lg czy grundika czyli przecietnaosc. po tym jak zniechcecił mnie samsung i złe wypowiedzi o nim. to jedna z nich:

Mam ten telewizor od miesiaca i zauwazylem wade tej serii,przy ciemniejszych scenach jasnosc obrazu zmienia sie skokowo,delikatnie alele jest to zauwazalne,podobno za te funkcje jest odpwiedzialny Dynamic Dimmer wlaaczony na stale w menu servisowym,niestety wylaczenie go jest niemozliwe,zapytania servisu samsunga o ta przypadlosc pozostaly bez odpowiedzi
Jest to mój trzeci telewizor LCD,opisy uzytkownikow ze telewizor jest bez wad byc moze pochodza od osob ,ktore mysla ze tak powinno byc,ale jest to zbyt duza wada seri N
zeby mozna bylo byc zadowolonym z tego modelu
Mój model wyprodukowany zostal na slowacji.
Samsung niepokojaco milczy i ignoruje te wade,wiadomo biznes jesli nie zostana podane kody do menu serwisowego ktore umozliwialyby wylaczenie funkci Dynamic Dimmer,to nie polecam kupna tego modelu

Dlatego zdecydowałem sie poszukac cos innego. znalazłem panasonika 60 wyglad dobry choc nie podobaja mi sie srebrne telewizory. obraz taki jak w samsungu tylko brak obsługi pc. byłem na niego zdecydowany do czasu gdy kumpel z pracy nie polecił mi philipsa nawet wczesniej nie pomyslałem o tej firmie. gdy wszedłem na strone philipsa i zobaczyłem co te telewizory potrafia byłem w szoku a gdy juz szukałem o nim opini na forum to zadnej negatywnej nie znalazłem. ale do zeczy pewna funkcja tego telewizora a mianowicie pixel plus jest czym niewyobrazalnym gdy w sklepie w mojej małej miejscowosci sprzedawca podłaczył mi samsunga i philipsa pod dvd, juz bylem pewien ze kupie sobie philipsa jego obraz jest conajmniej 5 razy wyrazniejszy niz samsunga dzieki funkcji pixel plus. (samsung z nowsza matryca nie daje rady) polecam model philipsa 32pfl7332 jest w dobrej cenie ok 3200. i ma pixel plus 2 hd. pozdrawiam wszystkich. zwłaszca tych ktorzy odpisza na ta wiadomosc. jest ona skierowana do tych ktorzy maja zamiar kupic lcd a nie wiedza co kupic. a Ci co juz sie zdecydowali na samsunga moze zle nie wybrali ale mogli wybrac o wiele lepiej:) philips goruje nad wszystkimi producentami!!!!!!!!:bober:
 

bobo84

New member
ostatnio przeczytałem wiele opini o roznych lcd-kach. kiedy przyszło mi do głowy kupienie takiego własnie telewizora. zaczołem ogladac rozne oferty internetowe i najbardziej spodobał mi sie własnie samsung n71 ale po jakims czasie gdy zobaczyłem ten model w sklepie bardzo mnie zniechecił do siebie. dlaczego?? niesamowie swiecacy sie plastik dawal wrazenie jakby miał wgnioty. a ja mam odraze do tego typu rzeczy (praca) a co do obrazu to szału nie robił nie roznił sie od lg czy grundika czyli przecietnaosc. po tym jak zniechcecił mnie samsung i złe wypowiedzi o nim. to jedna z nich:

Mam ten telewizor od miesiaca i zauwazylem wade tej serii,przy ciemniejszych scenach jasnosc obrazu zmienia sie skokowo,delikatnie alele jest to zauwazalne,podobno za te funkcje jest odpwiedzialny Dynamic Dimmer wlaaczony na stale w menu servisowym,niestety wylaczenie go jest niemozliwe,zapytania servisu samsunga o ta przypadlosc pozostaly bez odpowiedzi
Jest to mój trzeci telewizor LCD,opisy uzytkownikow ze telewizor jest bez wad byc moze pochodza od osob ,ktore mysla ze tak powinno byc,ale jest to zbyt duza wada seri N
zeby mozna bylo byc zadowolonym z tego modelu
Mój model wyprodukowany zostal na slowacji.
Samsung niepokojaco milczy i ignoruje te wade,wiadomo biznes jesli nie zostana podane kody do menu serwisowego ktore umozliwialyby wylaczenie funkci Dynamic Dimmer,to nie polecam kupna tego modelu

Dlatego zdecydowałem sie poszukac cos innego. znalazłem panasonika 60 wyglad dobry choc nie podobaja mi sie srebrne telewizory. obraz taki jak w samsungu tylko brak obsługi pc. byłem na niego zdecydowany do czasu gdy kumpel z pracy nie polecił mi philipsa nawet wczesniej nie pomyslałem o tej firmie. gdy wszedłem na strone philipsa i zobaczyłem co te telewizory potrafia byłem w szoku a gdy juz szukałem o nim opini na forum to zadnej negatywnej nie znalazłem. ale do zeczy pewna funkcja tego telewizora a mianowicie pixel plus jest czym niewyobrazalnym gdy w sklepie w mojej małej miejscowosci sprzedawca podłaczył mi samsunga i philipsa pod dvd, juz bylem pewien ze kupie sobie philipsa jego obraz jest conajmniej 5 razy wyrazniejszy niz samsunga dzieki funkcji pixel plus. (samsung z nowsza matryca nie daje rady) polecam model philipsa 32pfl7332 jest w dobrej cenie ok 3200. i ma pixel plus 2 hd. pozdrawiam wszystkich. zwłaszca tych ktorzy odpisza na ta wiadomosc. jest ona skierowana do tych ktorzy maja zamiar kupic lcd a nie wiedza co kupic. a Ci co juz sie zdecydowali na samsunga moze zle nie wybrali ale mogli wybrac o wiele lepiej:) philips goruje nad wszystkimi producentami!!!!!!!!:bober:
 

Semtex

New member
Gdzie kupić N71???

Witam :)
LE32N71

Czy ktoś wie gdzie można dostać jeszcze to cudo ......?
W rozsądnej cenie oczywiście






!!!
 
Ostatnia edycja:

hlmzhlmz

New member
Dzisiaj udało mi się załatwić Samsunga 32M71B za 3750 zł, odbiór osobisty :)
Dobra cena?Brać?Jeszcze wczoraj za 3800 miałem brać N a tu teraz taka okazja.... bardzo sie zastanawiam.....Jak myślicie?
 

konstant

New member
@bobo84

tylko juz bylo bebnione o tym DD..
ja juz sie tak do niego przyzwyczailem, ze az dzis sprawdzilem w menu czy mi sie ta funkcja nie wyłączyla bo praktycznie jej nie zauwazam!
 

GregTV

New member
le 32nn71b

Mam ten TV od 2 miesięcy,zadnego problemu ,to nie rubin 714 żeby miał głośniki 2 kg.:) Znajomi się ślinią jak go pglądają:razz:
 

Matthew666

New member
Witam Szanownych Forumowiczów.
Mam zamiar kupić telewizor LCD Samsung LE32N71B, ale zauważyłem, że jest też LE32N71BX. Nie wiem, czym one się różnią... Szukałem odpowiedzi na forum, ale ludzie którzy pytali o to samo, nie doczekali się odpowiedzi. Dlatego bardzo proszę o pomoc i rozwianie moich wątpliwości.
 
Ostatnia edycja:

stanelk

Member
sebawl1 napisał:
różnica między 32n71b a 32n71bx wynosi zero. b a bx to poprostu inny kolor

Witam,myślę ze to nie kwestia koloru tylko po prostu na wystawach nie jest podawane całe oznaczenie modelu tv.Mam właśnie LE32N71BX/XEH wersja SP04 i jest wysoki połysk czarny.Mam go już dwa miesiące podłączony do sat. mediasata i sprawuje się bardzo dobrze.Wejścia USB i czytnik kart [SD] także bez problemów.
Pozdrawiam.
 

kzms23

New member
Witam :)
Od 3 h jestem szczęśliwym posiadaczem LE 40 N 71 B i jestem wniebo wzięty :) Na razie żadnych wad nie znalazłem.
Z c+, kablówką aster i PC współpracuje rewelacyjnie :)

Jak tylko wykopie jakąś płytke z ciemnymi scenami to sprawdze to "miganie ;)"

Polecam ten TV wszystkim :)
Chyba jego największa wada to cena ale mam nadzieje że różnica 1000 PLN zostanie mi wynagrodzona dzięki wyszszości serii N nad serią R :)
Pozdr
MS
 

mKotek

New member
N71 a R71

Napisałeś, że masz nadzieję, że różnica zostanie Ci wynagrodzona.
A co wg ciebie uzasadnia tą różnicę w cenie, zakładając, że USB i czytnik kart jest pomijalny?

Cały czas zastanawiam się, który model wybrać i chętnie się dowiem, co Cię przekonało.

Kotek
 

kzms23

New member
Na początku myślałem że różnica w kontraście nie będzie grała dużej roli ale poprosiłem sprzedawce w MM żeby włączył te dwa telewizorki na tym samym kanale i z tymi samymi ustawieniami, wydaje mi się że widać różnicę i to dość zauważalną, a mam oko laika do tych spraw. :)
Jeśli bym kupował za gotówkę to wziołbym napewno serie R ( bo wolałbym mieć 1000 PLN w kieszeni i mniejszy kontrast - czytnik nie jest mi potrzebny ) ale jeśli brałem w kredycie to seria N warta jest 50 PLN więcej miesięcznie :)
Choć jak już stoi w domu to nie zamieniłbym go na żaden inny :)
 

lewizowy

New member
le32n71 i dvd

Witam.Mam pewien kłopot nie moge zgrac dvd z samsungiem n. Na jednym złączu obraz jest czerwony i nie ma głosu. N drugim dvd odbiera super ale bez dzwięku. Połączyłem dvd z tv przez euro euro.Będe wdzięczny za sugestie.
Poza tym może ktos się orientuje czy jest szansa na podłączenie głośników komputerowych logitech z subuferem do tego osprzetu.Proszę o wyrozumiałoś nie za bardzo śmigam w temacie.
 

Przemcio73

New member
lewizowy napisał:
Witam.Mam pewien kłopot nie moge zgrac dvd z samsungiem n. Na jednym złączu obraz jest czerwony i nie ma głosu. N drugim dvd odbiera super ale bez dzwięku. Połączyłem dvd z tv przez euro euro.Będe wdzięczny za sugestie.
Poza tym może ktos się orientuje czy jest szansa na podłączenie głośników komputerowych logitech z subuferem do tego osprzetu.Proszę o wyrozumiałoś nie za bardzo śmigam w temacie.
Napisz jakie dvd. Mamy zgadywać, czy jak?;)
pozdr
 
Do góry