samsung wszystko o serii n ... le32n71b LE40N71B LE46N71B

Zloto

New member
coś jest zepsute - zakładam że kabelek wymieniałeś i sprawdzałeś na innym.
Ja mam emperora 2 i działa bez problemów.
 

stanelk

Member
KIlka dni temu podłączyłem przez HDMI do swojego LE32N71BX/XEH wersja SP04 playstation 3 i o to chodziło nic więcej nie treba.Rajdy w kanionie jak żywe.Można ustawić 720p lub 1080i.
Pozdrawiam.
 

stanelk

Member
konstant napisał:
Skoro jestesmy juz przy PS3 - ktorym kablem lepiej je podpiac do tego tv?

Przecież napisałem HDMI i to najlepiej z filtrami na końcach.Ja mam bez. Styki już nie muszą być złocone.W ustawieniu automatycznym rozpoznaje trzy rodzaje rozdzielczości do wyboru.
Pozdrawiam.
 

mr_rad

New member
Trzeba uaktywnić opcję DEBUG przełaczając na ON,nastepnie możesz modyfikować ukryte ustawienia.
Ja mam
DYNAMIC CONTRAST i DYNAMIC DIMMING(ściemnianie i rozjaśnianie dynamiczne obrazu-przeszkadza zamiast pomagać) na OFF i jest OK.
 

stanelk

Member
konstant napisał:
Nom wiem, ale za kazdym razem gdy po wlaczeniu na ON, opcja dynamic contrast po nastpenym wejsc do menu serwisowego wraca na OFF.

O ile dobrze pamiętam to należy przed wyjściem z serwisowego ustawić debug na "OF".
Pozdrawiam.
 

golota

New member
Cienka czerwona linia!!!

Witam
Czasami z lewej strony ekranu na tv pojawia sie cienka czerwona pionowa linia.
Nie ma znaczenia czy ogladam obraz w hd czy sd.
Czy mozliwe jest ze pojawia sie ona gdyz z lewej strony mam ustawiona listwe zasilajaca mniej wiecej 15 cm. od ekranu??
Moze jakis inny powod??
 

Slygado

New member
golota napisał:
Witam
Czasami z lewej strony ekranu na tv pojawia sie cienka czerwona pionowa linia.
Nie ma znaczenia czy ogladam obraz w hd czy sd.
Czy mozliwe jest ze pojawia sie ona gdyz z lewej strony mam ustawiona listwe zasilajaca mniej wiecej 15 cm. od ekranu??
Moze jakis inny powod??
Zapewne masz ustawione w ielkości obrazu:
"bez oversanu" :!: Przestaw na 16:9 :!:
 

golota

New member
Slygado napisał:
Zapewne masz ustawione w ielkości obrazu:
"bez oversanu" :!: Przestaw na 16:9 :!:

Mam ustawiony format obrazu w tv 16:9 od poczatku.
CZerwona linia jest tylko z lewej strony,a jak bylo by cos nie tak z formatem to linia byla by widoczna na calym ekranie przynajmniej tak mi sie wydaje, moge sie mylic.
 

milekp

New member
Błagam o pomoc

Dzisiaj ni z gruszki, ni z pietruszki mój samsung LE32N71B mój samsung padł. Nic nie chce się włączyć, pulsuje tylko niebieska dioda przy włączniku na obudowie. Wszystkie kable podłączone prawidłowo, nie było wcześniej żadnych objawów. Po prostu dzisiaj rano telewizor wyłączony za pomocą pilota, po kilku godzinach już się nic nie włącza.
Powiedzcie co robić? Z góry dzięki za odp.
 

Andy534

New member
Niemam tego modelu. Ale analogicznie w porownaniu do innych urzadzen wylanczam na jakis czas urzadzenie z sieci i prubuje ponownie wlaczyc. Czyli twardy reset, proste niekiedy glupie ale czesto skuteczne :)
 

Gandi

New member
mr_rad napisał:
Trzeba uaktywnić opcję DEBUG przełaczając na ON,nastepnie możesz modyfikować ukryte ustawienia.
Ja mam
DYNAMIC CONTRAST i DYNAMIC DIMMING(ściemnianie i rozjaśnianie dynamiczne obrazu-przeszkadza zamiast pomagać) na OFF i jest OK.
Mnie pomogło.
Sygnał to cyfrowa kablówka i teraz wygląda to bardzo ładnie.
TV w obecnej cenie jest bardzo dobry w tej klasie.

Można znaleść gdzieś kompleksową instrukcję serwisową do tego modelu??
 
Ostatnia edycja:

donbodzio

New member
Samsung LE 40N87BD

Witam

Nawiazując do serii ''n'' , czy ktoś miał juz okazję potestować Samsunga LE 40N87BD. Parę dni temu stałem się jego posiadaczem i kiedy tylko go '' rozpracuję'' postaram się podzielić swoimi wrażeniami.

Pozdrawiam
 
Do góry