Samsung vs Sony

PMENKI

New member
Witam,

Mam problem z wyborem - bardzo proszę o pomoc. Co lepsze?
Sony KLV-V32A10E czy Samsung LE40M61B.
Odległość prawie 4 metry. Głównie Cyfra+ i DVD.

Poszukuje również jakiegoś małego LCD do 23 calii do pokoju dla dziecka - głównie bajki i PS2. Jaki LCD chodzi najlepiej z PS2.

Dzieki za pomoc - licze na wsparcie
 

ortax360

New member
Bardziej na mieiscu bedzie por. V32A10E VS LE32M61B
LUB V40A10E VSLE40M61B.
Por . ver 32 i wybrałem Sonego( matryca amsunga ,ale lepsze elektronika) fajniej wygląda lepsze, wykonanie ,lepsza ostrosc . Zainteresui sie Toshiba 42wl58 ja czekam na ver 32.
 

PMENKI

New member
Ile kosztuie Lampa podswietlaiaca Matryce lcd ?

Czy nie ma nikogo kto rozwieje wątpliwości pomiędzy sony a samsungiem (KLV V40A10 vs LE 40M61B)? A może za tą cene
(do 12 000 PLN) jest cos lepszego czym warto się zainteresować.

Swoją drogą czy ktoś miał okazje zobaczyć jak chodzi LE23R51B z PS2? (to ma byc ten do pokoju dziecka)

Proszę pomóżcie

PMENKI
 

Fox1970

New member
PMENKI napisał:
Czy nie ma nikogo kto rozwieje wątpliwości pomiędzy sony a samsungiem (KLV V40A10 vs LE 40M61B)? A może za tą cene
(do 12 000 PLN) jest cos lepszego czym warto się zainteresować.

Swoją drogą czy ktoś miał okazje zobaczyć jak chodzi LE23R51B z PS2? (to ma byc ten do pokoju dziecka)

Proszę pomóżcie

PMENKI

Alternatywą dla Ciebie jest również Philips 37" 9830, ma pełną matrycę i doskonale świeci, którego zalety docenisz z bardzo dobrym sygnałem /dvd, hdtv/. Niestety na niekorzyść przemawia mniejszy ekran, w twoim przypadku "tylko" 37 " no i niestety będziesz musiał trochę do tych 12K PLN dorzucić.
Co się zas tyczy porównywanych przez Ciebie modeli 40" , Samsunga i Sony to mają one dokładnie tą samą matrycę, moim zdaniem zarąbiastą, a różnią się elektroniką i chyba gniazdem PC, którego w Sony brakuje. Najlepszego wyboru dokonasz zapewne Ty sam mając przed oczyma cytowane modele na tym samym sygnale i z tego samego żródła. pokaz w domu byłby najrozsądniejszym rozwiązaniem.
 

gad7

New member
Bierz samsunga jesli matryce te same a na pewno tak, nie ma co przeplacac. A wyglad rzecz gustu, ja osobiscie uwarzam iz sony poszedl w zlym kierunku! Wykonanie moze i dobra ale na pierwszy rzut oka wyglada jakby go skladali resztek jakie im zostaly (stara ponczocha naciagnieta na plastik!)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
porównywaliśmy obydwa LCD
Sony chociaż marka zobowiazuje - wypadł słabiej niż najlepszy obenie na rynku lcd Samsunga 40 M 61 .
Samsung znacznie lepiej sie prezentuje . Ma większy kontrast , który juz na pierwszy rzut oka robi olbrzymie wrażenie uwzgledniajac lakier fortepianowy.
Lepiej rysuje , wyraźniej obraz nie jąkając się.
Sony ma więcej szczegółów na obrazach statycznych , daje też większą paletę barw.
Samsung znakomicie współpracuje z komputerem.
Otrzymał też nagrodę Eisa . Co jest znacznym wyróżnieniem dla tej firmy.
Ja wybieram zdecydowanie Samsunga.
Ważną informacją jest to ,że największą ilość wybranych modeli 40" LCD na pokazach w domu stanowia LCD Samsunga 40 M 61.
pozdrawiam
 

janunio

New member
Bez reklam
JVC HV-36P38SUE

Brawo KIKI !!!!

Jeszcze tylko Ar2 odstawi plazmę i będzie jak trzeba.

1000% przyrost sprzedaży LCD w USA w "czarny piątek" Szok.
Ludzie głosują portwelami.
 
Do góry