Samsung UN60JU7100 i UN60JS7000

Seizo

Active member
Bez reklam
Ktoś się może orientuje dlaczego te modele w wersji 60" nie zostały wydane w PL? Zakładam że JU7100 to nic innego jak 60 calowa wersja JU7000, ale JS7000 to w ogóle pierwszy raz widzę. Jest to bardzo dobra alternatywa dla tych, którzy wahają się nad zakupem 55 vs 65.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
No tak, zapominałem że Polska należy to tych bogatszych krajów świata gdzie zarobki przodują w stosunku do innych krajów UE wiec wprowadzanie takich podrzędnych modeli u nas faktycznie mija się z celem.
 

mafia35

New member
Bez reklam
Po pierwsze seria oznaczona UN jest na USA.
Pod drugie UN60JU7100 to nasze UE60JU7000. Sprzęt może różnić się detalami technicznymi.

A ten JS7000 to cienizna straszna. Brak Local dimmingu, brak 3D, brak nawet "pseudo HDRa", czerń mizerna, brak pilota smart. To lepiej brać coś z wyższych numerów serii JU6xxx
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Po pierwsze seria oznaczona UN jest na USA.
Pod drugie UN60JU7100 to nasze UE60JU7000. Sprzęt może różnić się detalami technicznymi.

A ten JS7000 to cienizna straszna. Brak Local dimmingu, brak 3D, brak nawet "pseudo HDRa", czerń mizerna, brak pilota smart. To lepiej brać coś z wyższych numerów serii JU6xxx
To wiem i dlatego też pytałem, czy ktoś się orientuje dlaczego nie są one dostępne w PL. Ten JS7000 to mi powiewa. Bardziej chodzi mi o sam fakt rozmiaru 60" bo akurat taka wielkość jak najbardziej byłaby dla mnie odpowiednia i gdyby 60JU7000 był dostępny w PL na chwilę obecną granicach 7k to chętnie bym się za niego zdecydował, bo koszt 65" to wydatek rzędu 9k.
 
Do góry