Samsung UE65NU8042 - dziwne dźwięki po zakupie

LFC

New member
Kupiłem przedwczoraj Samsunga UE65NU8042. Fajny telewizor, z tym że mam od początku z nim problem. Po włączeniu słychać takie stukanie. Dźwięk bardzo podobny do tego, jak się jest naelektryzowanym i dotknie się czegoś metalowego, z tym że jest to głośniejsze. Dźwięk ten występuje regularnie co kilka sekund po włączeniu tv, oraz pojedyńcze stuknięcia występują cały czas. Po wyłączeniu tv też to słychać. Dźwięk wydobywa się z różnych miejsc, raz bardziej z lewej strony raz z prawej. Na czacie Samsunga napisali że to normalne bo nagrzewa się obudowa i po jakimś czasie powinno to zniknąć. Pytanie czy to może być jakaś wada fabryczna, czy to faktycznie nagrzewanie się obudowy i to zniknie czy jeszcze coś innego? Co z tym zrobić?
 
Ostatnia edycja:

kaper.1981

New member
Bez reklam
Też tak mam i nic z tym nie zrobisz wszystkie samsungi które miałem tak się zachowywały. Jest to związane z rozszerzeniem się materiału pod wpływem ciepła przy nagrzewania się matrycy. U mnie mija tydzień a jak te nagrzewanie jak słychac tak słychac najbardziej przez jakiś czas na 100% podświetleniu przy hdr . Jeśli ci to przeszkadza to radzę zwrócić tv i nie brać już tego modelu bo każdy tak ma na 99% wszystkie samsungi takie będą.
 
Ostatnia edycja:

osa3

New member
Hej.
U mnie ustało po ok tygodniu, wygrzał się i już jest ok.
Generalnie bardzo dobry TV.
Czytam te negatywy o jakiś pasach pionowych cloudingach, bandingach... nie wiem gdzie inni kupowali te telewizory

Gra naprawdę bardzo ładnie
Pzdr
 

LFC

New member
Też jestem zadowolony, tylko mnie irytuje to stukanie. Ale poczekam, mam nadzieję że za kilka dni to ustąpi.
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
U mnie dziś się wysłuchałem i śmiało powiem że po tygodniu jest tego dużo mniej więc jest tak jak kolega wyżej napisał że z czasem mija
 

LFC

New member
Byłem wczoraj przypadkiem w serwisie Samsunga i przy okazji o to zapytałem, powiedzieli mi to samo, że to z czasem powinno ustać.
 
Do góry