SAMSUNG UE65JS8500 czy PHILIPS 65PUS7600/12

Kris1982

New member
Witam. Od kilku dni siedzę tu na forum i czytam i dla odmiany czytam i zawęziłem wybór do 2 modeli ale tu za cholerę nie jestem w stanie wybrać. Któryś z nich jest wyraźnie lepszy czy są zbliżone i można kierować się wyglądem? Proszę o pomoc.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Jeżeli nie przeszkadza ci zakrzywienie ekranu to bierz Samsunga. Ja osobiście właśnie tak bym postąpił. Przede wszystkim działa stabilnie, a to chyba podstawa.
 

Tomkin

Member
ja bylem do niedawna przekonany do Philipsa PUS7600 , ale zmieniłem na SONY 65X8505, głownie po opiniach ludzi, głownie w temacie softu i zawieszania się tego TV. Nawet znajomy pracujacy w serwisie Philipsa potwierdził, aby unikać tego modelu, chyba ze trafisz na "dobra" sztukę to bedziesz zadowolony. Jak bedziesz mial pecha, to pozostaje korzystanie z rękojmi lub gwarancji.

Oba TV ogladalem na tym samym źródle, roznice z mojej odleglosci minimalne. Stabilniejszy soft moim zdaniem w SONY, dodatkowo Sony utrzymuje gwarancje update Androida do 6.
Żal Ambilighta ale róznica 2 tysiecy w cenie SONY do Philipsa...

Jutro w jednej z sieci będzie akcja technologiczna, ceny będą dobre na te TV. Ja jutro idę wlasnie kupić tego Soniaka.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mam go w domu i nie zamieniłbym na Sony, które taż stoją na sklepie.
I jakość obrazu i wyposażenie i Abilight wspólnie robią ogromne wrażenie.
 

Tomkin

Member
kiki wiem ale 2500 zl roznicy miedzy tymi TV na dzis , to sporo za Ambilighta...
gdyby roznica w cenie bylaby mnieijsza , moze i skusilbym się na Philipsa.
 

MaXeN84

New member
Ceny po tym rabacie są wyższe w porównaniu do innych sklepów nie oferujących żadnego rabatu.

A gdzie masz poniżej 7,7tys. zł za ten model Sony 65X8505?
Najniższa cena w necie 8,7tys., w sklepie z rabatami technologicznymi wyjściowa cena 8999zł - rabat technologiczny (14%) wychodzi 7739,14 zł - gdzie masz taniej?
 

Seizo

Active member
Bez reklam
A gdzie masz poniżej 7,7tys. zł za ten model Sony 65X8505?
Najniższa cena w necie 8,7tys., w sklepie z rabatami technologicznymi wyjściowa cena 8999zł - rabat technologiczny (14%) wychodzi 7739,14 zł - gdzie masz taniej?
Przyznaję rację ale jeszcze 2 godziny temu po dodaniu towaru do koszyka system nie naliczał tego rabatu.
 

MaXeN84

New member
Przyznaję rację ale jeszcze 2 godziny temu po dodaniu towaru do koszyka system nie naliczał tego rabatu.
Spoko ;) Zwykłe przeciążenie systemu i błędy - sam się na to złapałem i myślałem, że trzeba jakiś specjalny kod wpisać w koszyku, ale w regulaminie nie ma o tym wzmianki. Specjalnie zadzwoniłem aby się dowiedzieć. Nawet jak rabat nie jest w koszyku naliczony to wystarczy do nich napisać i handlowcy go uwzględnią.
 

MaXeN84

New member
OLED Panasa 65" w sklepach "lidera rynku RTV/AGD" za 47tys., w "technologicznym" wyjściowo 40tys., a po rabacie 34tys. ;) 13tys. to całkiem już ładna sumka - starczy jeszcze na dobrą kolację z Sikorskim ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak , miałem prawie każdy model i nie tylko Philipsa w Domu. Bo ja je testuję również w domu. A dom ma więcej niż jeden pokój więc sprzętów bywa czasem sporo. A teraz będzie jeszcze urządzona sala projekcyjna i tam też będzie telewizor. Za oleda 47 tyś - nawet z technologicznym rabatem i tak bym nie dał, bo Oled się wypala i Piteron - może to potwierdzić. I to tragedia widzieć na każdym obrazie TVN24 .
Na moich Panasonicach, Philipsach, Sharpach - tego nie mam.
A kasę wolę wydać na narty we Francji czy Szwajcarii zimą albo na nurkowanie na Pipi . A jakość obrazu i filmy które mam z wakacji na moich telewizorach wyglądają jak ciąg dalszy spełnienia marzeń - czego życzę każdemu.
 
Do góry