Samsung UE60J6240

boxster

Member
Czy jest jakiś sposób, żeby przy podpięciu zewnętrznych głośników/słuchawek przez minijack-a nie wyłączała się możliwości pracy domyślnych głośników tv?

Czy z tym tv można sparować po BT jakieś inne głośniki niż te oryginalne Samsunga?
 
Ostatnia edycja:

Przemekc1

New member
Czy ktoś wie czy na ten telewizor jest w którymś z dużych internetowych sklepów jakaś dodatkowa promocja? Sama cena standardowa (2999 zł) jest już oczywiście bardzo ciekawa, ale jak dałoby się jeszcze coś zbić to zawsze byłoby fajnie. Przegladałem strony, ale nic mi się nie rzuciło w oczy.
 

boxster

Member
@Przemekc1
Posiedź chwilę na Neonet to wyskoczy Ci informacja o możliwości zapasania się na newsletter za który dostaniesz kod na 50 zł, czyli tv wyjcie Ciebie 2950 zł z dostawą za free.
Na chwilę obecną nic taniej nie znajdziesz.
 

Przemekc1

New member
Dzięki za informację. Obecnie zastanawiam się nad zakupem między electro, a właśnie neonetem. Jakaś różnica jeżeli chodzi o obsługę i ewentualne zwroty/naprawy czy jedno i to samo?

Jeszcze takie pytanie, czy rzeczywiście UE60j6240 to w praktyce to samo co UE60j6200? Obecnie UE60j6200 jest dostępny w Neonecie, ale droższy o 800 zł i zastanawiam się czy jest sens brać taką dopłatę pod uwagę.
 
Ostatnia edycja:

Przemekc1

New member
Byłem zdecydowany na telewizor Samsung UE60J6240 za 3000 zł, ale znalazłem nowy Panasonic TX-58DXU701 w cenie 4000 zł. Czy uważacie, że warto do niego dopłacić, czy będzie jakaś widoczna różnica w obrazie?
 

strazakp

Banned
Panas daje rade swoją płynnością i to pomimo 60Hz...Ja właśnie kupiłem Panasa w Saturn gdzie kosztuje 4099zł ale dostaje zwrot w postaci 400zł na zakupy w Piotr i Paweł, wiec wychodzi 3699zł :))) a to b.dobra cena
 

boxster

Member
@up
Prawda jest taka, że teraz wszystkie tv wyglądają praktycznie identycznie... wieki kawał szkła i cienka ramka, jedyne co je odróżnia to kolor i materiał. To czy ona jest alu, szklana, czy z tworzywa to zupełny detal dobry przez kilka pierwszych dni jak człowiek po zakupie jest jeszcze podjarany, bo potem siada się po prostu 3m od tv i ogląda.
 

strazakp

Banned
@up
Prawda jest taka, że teraz wszystkie tv wyglądają praktycznie identycznie... wieki kawał szkła i cienka ramka, jedyne co je odróżnia to kolor i materiał. To czy ona jest alu, szklana, czy z tworzywa to zupełny detal dobry przez kilka pierwszych dni jak człowiek po zakupie jest jeszcze podjarany, bo potem siada się po prostu 3m od tv i ogląda.
Zgadza się. zauważyłem że tv od 2016 roku takie właśnie są i są OK ale modele przed 2016 rokiem to jednak niekoniecznie są tak smukłe i wizualnie estetyczne (np jak j6240).
 

strazakp

Banned
Sportu praktycznie nie oglądam, głównie filmy, czy w takim wypadku 60hz to dalej wada?
Wg mnie nie jest to wada ale kup taki który ma dobre upłynniacze. Podobno dobry tv i w super cenie to TCL 55p6046. Ten tv oferuje dużo (przynajmniej na papierze) i cena do poniżej 3000zł!!!!! Ja gdybm chciał brać 55" to pewnie bym go kupił ale że chce większy to model 65" jest już ponad mój budżet (5600zł). Musisz ewentualnie dopytać/dowiedziec sie jak wygląda ewentualne serwisowanie w PL tej marki.
 

timonek

Member
Bez reklam
Czy ten model ma nagrywanie na podlaczonym dysku ?

A po co wam te uplynniacze tak w ogole ? przeciez w kinie sie oglada bez uplynniaczy i jest ok.
 
Ostatnia edycja:

marc1nn

Member
U mnie clouding jest minimalny. Niestety telefonem zdjęcie nie wychodzi żeby cokolwiek było widać. Na początku było gorzej, przecieranie ekranu pomogło. Jak na tv za ok 3tys jestem bardzo zadowolony. Czytam opinie, że w tv 2 razy droższych bywa gorzej.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

Malix7

Member
Jest prośba ktoś tutaj miał aplikację na smarta do odblokowania rozszerzonego menu serwisowego mógłbym prosić o wysłanie jej do mnie na maila mali_7@tlen.pl i instrukcji jak odblokować drugi suwak jak ktoś ma taka wiedzę?
 
Do góry