Samsung UE60J6240

timonek

Member
Bez reklam
Jak nic nie widzicie ja widzę i na zdjęciach i na filmiku. Tylko pytanie czy takie coś niewielkie może występować czy nie. Bo wiadomo ze nic z tych rzeczy nie powinno mieć miejsca ale zaraz nam powiedzą ze taka niedoskonała technologia tych tv.
 

jonatanek

New member
Jak wyświetlić w tym tv treści z serwera NAS? W panasonicu było to proste, praktycznie jeden przycisk i jestem na serwerze, a tu widzę tylko możliwość połączenia z PC, USB, telefonem. Jak mam odtworzyć film z serwera?
 

xR32x

New member
No niby sa 3 jakies paski ciemne, ale przy takiej wielkosci za takie pieniadze to sa idealy gdzies ? pozatym czy ogladajac film widac to ? wez nam tu tego nie pokazauj, bo pozniej by bedziemy szukac dziury w calym :p
 

Malix7

Member
Tak bardzo mi to nie przeszkadza ale najgorzej że ja to widze na zielonej murawie.
Może ktoś napisać jak ma u siebię, czy zupełnie gładko macie?
Chodzi mi bardziej o to czy jest sens zawracać sobię dupę wymianą czy każdy ma jakieś drobne wady.
 
Ostatnia edycja:

RHJG

New member
Bez reklam
Witam daj sobie spokój,każdy LCD to ma w mniejszym czy większym stopniu.Możesz trafić dużo gorzej,u Ciebie jest minimalny...
 

Malix7

Member
Ok dzięki za odpowiedź, wiem że to będzie mnie trochę denerwowało, na żywo to troszkę gorzej wygląda, ale tak jak mówisz mogę trafić gorzej :)
Obraz sam w sobie bardzo ładny.
 

timonek

Member
Bez reklam
Ja mam na plazmie wypalenia i powiem Ci tak jak się ogląda kolorowy obraz to nie zwraca się tak uwagi ale właśnie to ale nieraz ogląda się film przyrodnicze jest zima lub inne jasne sceny w zwykłym filmie i to juz widać może to wkurzać to na pewno wkurza. Mimo że są to tv po 3 a nie 10 tys np to nie znaczy ze powinny coś takiego mieć.
 

Malix7

Member
Napewno będzie to mnie wkurzać bo odrazu mi to wpadło w oczy, pytanie jest takie , jak to wygląda u innych bo jak to cecha tego modelu to oleje a jak tylko mi się trafił taki egzemplarz to jadę wymienić, ale jak sobię pomyślę ile to roboty to aż mi się nie chcę :(

Jakbym mógł prosić kogoś kto ma taki tv jak u niego to wygląda dokładnie to będe wdzięczny, może dzisiaj po pracy uda mi się pojechać.
 
Ostatnia edycja:

marc1nn

Member
U siebie nic takiego nie zauważyłem. Na początku miałem clouding ale przecieranie ekranu pomogło na tyle, że teraz przy normalnym oglądaniu tv jest niewidoczny.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

Malix7

Member
To go pojadę wymienić, nie będę się stresował później że mam jakąś wadę.
Mógłbym ze strażakiem bloga prowadzić :)
Tv oddałem ale muszą sprawdzić czy wszystko ok jak tak to jutro mają mi przywieźć nowy, zobaczymy czy ich obiecanki się spełnią.
 
Ostatnia edycja:

timonek

Member
Bez reklam
Ciekawe jak bedzie z nowym bylo jakos stary zaznaczyc sobie ze ci nie dadza tego samego np ;). Tez jestem ceikaw jak nowy bedzie, gdzie kupowales ?
Pytanie do uzytkownikow tego tv czy dzialaja wam filmu na cda w przegladarce tego tv ??
 

Malix7

Member
Media się spisało w nowym też coś takiego widzę ale dużo mniej, wydaję mi się że to każdy już tak będzie miał taka cecha technologiczna :)
Tylko jedni to zauważą inni nie, ja specjalne testy robiłem to i zauważyłem :)
Jeszcze kartę podarunkową dostałem od kierownika bo im wypomniałem że zrobili w nocy -8% Naprawdę kierownik się zachował jak trzeba. Chwali się to dzisiaj.


Ps.
Starego by na nowo tak fabrycznie nie okleili :)
 
Ostatnia edycja:

Malix7

Member
W starym od razu rzuciło mi się to w oczy jak tylko odpaliła się ta biała plansza początkowa.
Tv naprawdę wart swojej ceny pięknie skaluję obraz nawet nie w hd a full hd to już bajka
 

timonek

Member
Bez reklam
A jak z cda dziala na wbudowanej przaegladarce ? sprwdzales
Jak obraz z nazeiemnej tv bo w sklepie nie da sie zobaczyc ?
 
Do góry