Samsung UE60J6240

Malix7

Member
Tak jedną taśmą i wszystkie rzeczy fabrycznie zapakowane.
Co do tv to nie mam nic jemu do zarzucenia po za delikatnym bandingiem widocznym na jasnym tle jak kamera się przesuwa np. z lewej do prawej.
 
Ostatnia edycja:

Smykoo

New member
Czyli wszystko ok. Może fabrycznie nie włożyli. U mnie byl taki kawałek doczepiany chroniący matrycę.
 
Ostatnia edycja:

strazakp

Banned
Teraz by rozpakować tv z kartonu to nie trzeba przeciez ruszać taśmy. Na dole sa klipsy plastikowe które sie ściąga i karton unosi sie do góry. Nie wiem czy tak jest wszędzie ale tak.mialem w pasasinicu i sony.
 

elvisss81

New member
Witam wszystkich forumowiczów mam pytanie czy są jakieś sprawdzone ustawienia tv UE50J6240 pod gre na konsoli PlayStation 4 ? Chodzi mi o to czy lepiej jest korzystać z fabrycznego trybu gry czy lepiej korzystać z funkcji Auto Motion plus ? Niestety nigdzie nie dokopałem sie do informacji na temat input lag tego tv.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

tvorek

New member
Ja miałem identycznie jak opisał Malix7, to znaczy zakurzony karton oklejony 1 taśmą, wszystkie folijki wydawały się fabrycznie założone. TV w poliuretanie, wsadzony w styropian na dole i na górze plus w części na stojak/stand.. Folie na ramce i krawędzi obudowy również. Klipsy założone. Brak dodatkowego styropianu na samą matrycę (więc jedynie poliuretan pomiędzy ekranem i kartonem).
Styropian na górze "jakby rozerwany" - też tak mieliście - klik->
16gfyf9.jpg


Czy to normalne, jak sprawdzić, potwierdzić - czy nie jest np. ze zwrotów a był fabrycznie zapakowany i jest wszystko w porządku ze sprzętem ??

Jaki karton na matrycy? Ja miałem tylko taką jakby gąbke cieniutką z poliuretanu czy coś takiego, tzn cały tv był w niego włożony i styropian na dole i na górze, oczywiście folie na ramce i jakies taśmy na krawędzi matrycy z obudową
 

elvisss81

New member
Może firma przed wysłaniem tv ma w swojej polityce odpakowanie pudełka sprawdzanie dokladne sprzetu.
Ja tak miałem przy zakupie mojego Samsunga w sklepie stacjonarnym że sprzedawca przy mnie otwarł pudelko gdzie tv okazał się byc cały roztrzaskany.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Malix7

Member
Ja miałem identycznie jak opisał Malix7, to znaczy zakurzony karton oklejony 1 taśmą, wszystkie folijki wydawały się fabrycznie założone. TV w poliuretanie, wsadzony w styropian na dole i na górze plus w części na stojak/stand.. Folie na ramce i krawędzi obudowy również. Klipsy założone. Brak dodatkowego styropianu na samą matrycę (więc jedynie poliuretan pomiędzy ekranem i kartonem).
Styropian na górze "jakby rozerwany" - też tak mieliście - klik->
16gfyf9.jpg


Czy to normalne, jak sprawdzić, potwierdzić - czy nie jest np. ze zwrotów a był fabrycznie zapakowany i jest wszystko w porządku ze sprzętem ??


U mnie podobnie przerwa między styropianami 26cm :) klipsy na dole były, w menu serwisowym mam panel coś tam time 250 tylko nie wiem jak to czytać czy 250h czy 25h bo jak 25h to od niedzieli mógł tyle grać kupowałem w MM odbierałem osobiście ale w dupie miałem sprawdzanie na miejscu tylko zobaczyłem czy matryca nie zbita.
 

Smykoo

New member
U mnie podobnie przerwa między styropianami 26cm :) klipsy na dole były, w menu serwisowym mam panel coś tam time 250 tylko nie wiem jak to czytać czy 250h czy 25h bo jak 25h to od niedzieli mógł tyle grać kupowałem w MM odbierałem osobiście ale w dupie miałem sprawdzanie na miejscu tylko zobaczyłem czy matryca nie zbita.
Faktycznie klipsy są. Ja miałem cały styropian i obok pilot z instrukcją w wyznaczonym miejscu. Był u mnie styropian pomiędzy kartonem i matrycą. Taki kawałek dołączany do reszty. Wszystkie folie i obklejona ramka. Ale ja nie kupowałem w mediamarkt.
 

Malix7

Member
Źle patrzyłem panel display time 1120min czyli ponad 18h zgadza się po za tym na bank tv nowy bo było widać po zabezpieczeniach, już człowiek z tych nudów to szuka dziury w całym :)
 

Rafal7

Banned
Ale wy macie problemy.
Tak jakbyście ostatnie pieniądze wydali na tv.
Ja nawet tv w sklepie z pudła nie wyciągałem, facet przyciągnął z magazynu, zapłaciłem i pojechałem do domu, a wy przyzwycie jak mrówka okres.
 

Rafal7

Banned
Nie potrzebnie kolego.
Wypakować tv, powiesić, ustawić i się cieszyć.

Na zmartwienia przyjdzie jeszcze czas jak kurz się pojawi pod matryca :D
 

Malix7

Member
Napisałem ci na priv ale nie pamiętam dokładnie:|

Dajcie znać jak u was z bandingiem w 60" bo mam wrażenie że u mnie jest ciut za duży, zawsze mogę pojechać wymienić jeszcze ale jak powiem żonie że jadę znów coś wymieniać to mnie zaj... :)
 
Ostatnia edycja:

Szzycha

New member
Próbował ktoś podłączyć TV z klawiaturą bluetooth? Ja podłączałem ze zwykłą bezprzewodową i niestety jak już było wcześniej powiedziane - nie działa w YouTube. Zastanawiam się czy jest sens kupować inną klawiaturę. Ktoś to jakoś obszedł?
 

ypel

New member
Mały patent żeby korzystać z możliwości wyszukiwania tekstu w telewizorze to kliknięcie przycisku f5. Pojawi się wiersz w którym wpiszesz hasło i podpowiedzi wyskoczą Ci między innymi w YT, minus taki że aplikacja uruchamia się ponownie i zajmuje to klika sekund.
 

Malix7

Member
Pany takie pytanko bo mnie cały czas zastanawia, banding jest w jednym miejscu czy się przesuwa, zastanawiam się czy jakiegoś kurzu nie mam na matrycy na jasnym tle mam takie jakby smugi ciut ciemniejsze i jak obraz się przesuwa to jest ten dziwny efekt. Spróbuję uchwycić to na zdjęciu ale nie wiem czy wyjdzie bo to jest minimalne ale mnie denerwuję :)


Raczej tego nie zobaczycie nie mogę uchwycić na zdjęciu tak żeby było widać :(


http://files.tinypic.pl/i/00886/czvxw7h0kb6f.jpg


http://images.tinypic.pl/i/00886/ahmzkv4ccy9b.jpg


http://files.tinypic.pl/i/00886/xvy05c5m8lju.jpg


Może na filmiku będzie widać ja to widzę ale coś youtube jakość obcina.
https://youtu.be/HF2UXvcdT-M
 
Ostatnia edycja:
Do góry