Samsung UE60J6240

maniek530

Banned
Potwierdzam 3D dziala ale okularki to trzeba.miec aktywne - mam pasywne od Phila i nie dziala na nich.
Pamietajcie ze nastepuje reset ustawien I trzeba wklepywac od nowa.

A nie wiecie czy jest mozliwosci wlaczenia PIP w tym MS ?
 
Ostatnia edycja:

skalam

New member
Nie słyszałem o tym sposobie odblokowania 3D. Jak widać jest wiele dróg do osiągnięcia tego samego celu :) Możliwe, że jest też sposób aby odblokować ten drugi suwak w AMP. Ciekawe co jeszcze Samsung zablokował? :) Jak ktoś znajdzie kompatybilne okulary to niech da znać jaki model.
 

gothblack

New member
Po kiego grzyba kitajce blokowali te 3d ? hmmm chyba,że to po prostu nie działa....na razie chwalicie sie tym, że odblokowaliście, a nikt nie pisze, że 3d chodzi....
 

halny81

New member
zmiana modelu

Na niemieckim forum są opisane przypadki, że w menu udało się odblokować pełne AMP. Należy zmienić model w menu serwisowym na j6200 (w ich przypadku zmienia się j6289 na j6250). Problem taki, że w menu mojego tv nie wiem gdzie takiej zmiany dokonać. Ze zrzutów ekranu wynika, że Niemcy w j6289 maja pozycję SW MODEL. U nas takiej nie ma. Można jedynie spróbować zmienić oznaczenie matrycy, ale z tym boję się eksperymentować.
 

moore80

New member
Mam propozycje jeżeli chodzi o Motion Plus
>niech ktoś kto posiada 2suwaki poda model tv i zrobi parę fotek menu servisowego
>druga zaś osoba o tym samym modelu z jednym suwakiem niech to wszystko porówna.
>może się uda<
 

skalam

New member
Za kilka dni będę miał kolejną wizytę serwisanta. Będzie mi wymieniał ramkę. Poproszę go aby wszedł w rozszerzone menu serwisowe i poszukał tej opcji SW Model i jeśli znajdzie to zmienimy i się zobaczy. No chyba że ktoś z was do tego czasu to rozgryzie :)
 
Do góry