Samsung ue60j6240 lub Samsung ue65j6250

Gignac

New member
Witam czy warto kupić któryś z wyżej wymienionych telewizorów full hd ? Czy nie warto pchać się w full hd juz. Telewizor służyłby mi do oglądania filmów , oglądania sporu pilka nożna i grania na ps4. Coś więcej wiadomo na temat tych tv ? Nie wiem czy warto kupić 4k bo nie widzę powodu. Ogólnie oglądam mało głównie w weekendy. Odległość od 2 do 3 metrów.

Proszę o o poradę.

Z góry dziękuję za odp
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Witam moim zdaniem zdecydowanie warto ! W wersji 60" jest matryca Sharpa,wg mnie nie jest za dobra.
A w 65J6250 jaka siedzi matryca? Przez całą żywotność serii J w 2015 roku nigdzie nie widziałem tego modelu? Wysypały się one ostatnio w MM i Saturnie. Największy FHD Samsunga jaki można było dostać to właśnie 60J6200 na matrycy Sharpa.
 

Gignac

New member
A w 65J6250 jaka siedzi matryca? Przez całą żywotność serii J w 2015 roku nigdzie nie widziałem tego modelu? Wysypały się one ostatnio w MM i Saturnie. Największy FHD Samsunga jaki można było dostać to właśnie 60J6200 na matrycy Sharpa.

No właśnie też się zastanawiam skąd ten model nagle wypłynął?

Mogę dostać gdzieś Sony 65 kdl x855 ? Słyszałem dobre pinie o nim.
 

shavo83

New member
Rzeczywiście jak koledzy zauważyli,do tej pory była cisza na temat modelu j6240 a teraz nagle sklepy ruszyły ze sprzedażą,w dodatku promocje na ten model rzucają. Ciekawe dlaczego. Może to cisza przed burzą heh
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam te modele j6240 i j6250 w Polsce są od niedawna....W Niemczech i innych krajach UE od dawna.Nie wiem być może,tam te TV zostały w magazynach ? Są to dobre TV,tak jak udany model j6200 którego już praktycznie nie można kupić.Skoro są te TV dostępne to dlaczego ich nie sprzedawać na polskim rynku? To są moje dywagacje które mogą nie mieć nic wspólnego z rzeczywistością dlatego lepiej dowiedzieć się u źródła,choć wątpię żeby chcieli udzielić dokładnej informacji.
 

halny81

New member
Mam 50j6240 i choć matryca jest 120Hz (option 50D1AF0V), to telewizor nie posiada redukcji rozmycia w Auto MotionPlus. Duży minus dla Samsunga za taki zabieg. Poprzez rozszerzone menu serwisowe można włączyć opcję 3D. Obecnie kombinuję jak uzyskać pełne ustawienia MotionPlus.
 
Do góry