Samsung UE60H7000SL vs. UE60H7000 ?

lmatys

New member
Witam.
Jestem przed zakupem Samsunga UE60H7000.

Jaka jest roznica miedzy UE60H7000SL a UE60H7000 ? W sklepach internetowych widnieja takie symbole.
Pozdrawiam.
 

mirsie

Member
Witam.
Jestem przed zakupem Samsunga UE60H7000.

Jaka jest roznica miedzy UE60H7000SL a UE60H7000 ? W sklepach internetowych widnieja takie symbole.
Brak symbolu najczęściej oznacza model na inny rynek. Dalsza część nazwy modelu zawiera litery ST albo AT albo SZ - modele specyficzne na rynek Austriacki, Szwajcarski, Litewski. Tak przynajmniej twierdzą w samsungu. Ponoć niektóre mają tuner dvbt2. Ja dosyć wszechstronnie przetestowałem posiadany ST i nie stwierdziłem jakiś ułomności, chociaż uważam, że sprzedawca mimo braku różnic powinien poinformować o fakcie. Skoro nie ma różnic to po co różne oznaczenia - nie wiem. Czy ma tuner dvbt2 - nie jestem w stanie sprawdzić. Na stronie fracuskiego sklepu podane było, że model ST pochodzi z importu w Europy Wschodniej a model bez liter jest na rynek francuski. Rany, przecież one wszystkie są produkowane w Słowacji. Pliki aktualizacyjne są takie same. A, są wersje które mają tryb gry, czyli piąty symbol (joypad) na górze okna Smart TV (są aplikacje, smart tv, media i coś tam jeszcze). Albo zamiast pada jest dymek - chyba jakieś aplikacje socjal. Ważniejsze są chyba trzy kolejne litery XXH albo XZT ale nie mam pojęcia o co chodzi. Jedne mają MHP inne HbbTV, Smart Home albo nie i takie podobne popierdułki dostosowane do usług lokalnych nadawców telewizyjnych.
 

pablo44

New member
Ue55h7000st

Model z ST jest dostępny w UK i według specyfikacji ma DVB-T2, sam użytkuje ten model i oprócz papierowych specyfikacji nie widzę różnic, a cena była sporo niższa niż w znanych sklepach - oczywiście kupowany również w Polsce.
 

mirsie

Member
Model z ST jest dostępny w UK i według specyfikacji ma DVB-T2, sam użytkuje ten model i oprócz papierowych specyfikacji nie widzę różnic, a cena była sporo niższa niż w znanych sklepach - oczywiście kupowany również w Polsce.
Czy używałeś anteny naziemnej? Mi nie chce poprawnie odbierać , anteny sprawne i dostarczają sygnał cyfrowy naziemny dla innych telewizorów.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam w Polsce powinien być UE55H7000SLXXH ST -to Czeska i Słowacka dystrybucja z tego co pamiętam i dlatego mogą być kłopoty z odbiorem TV naziemnej....
 
Do góry