Samsung UE58H5203 za 2999 w MediaMarkcie - czy warto ?

MM84

New member
Witam. Dzisiaj kupiłem ten TV w Media Markt. Co mogę powiedzieć? Jestem bardzo zadowolony. Obraz naprawdę dobry na tunerze PrismCube ale mam zastrzeżenia bo na PS4 i Xbox One gry wyglądają słabo. Widać bardzo poszarpane krawędzie. Może ktoś z Was ma konsolę i ten TV i ma jakieś dobre ustawienie żeby wyglądało to przyzwoicie?
 

adnim

New member
Witam, telewizor posiadam od wczoraj. Bardzo fajna czerń, równomierne podświetlenie to chyba największe zalety. Co do płynnosci nie jest żle, przy dynamicznych scenach tego nie widać praktycznie ( spowolnienia ) dopiero przy zwolnionym tempie mozna dojrzeć minimalne klatkowanie.
Odgolnie całkiem fajny TV, brak mi tylko anynet+ bo hdmi cec z tunera Vu duo2 nie chce wyłaczać TV.
Jak jest u Was z CEC ?
I jeszcze jedno pytanko, jak wygląda sprawa pilota z wyższych serii H tych z żyroskopem itp. Czy jest szansa aby zadziałał z tym TV ?
 
Ostatnia edycja:

grzesiek-tv

New member
witam. jak zobaczyłem cenę tego tv od razu pojechałem do media aby go kupić! byłem, widziałem. cena kosmos ale do baru czy jakiegoś lokalu - oglądanie przy procentach jakoś przejdzie ;)
moim zdaniem lepiej dołożyć 1500 zł i kupić 55 cali aby się w pełni cieszyć oglądaniem. przy oglądaniu dynamicznych scen widać słabość matrycy.

pozdrawiam
 

adnim

New member
witam. jak zobaczyłem cenę tego tv od razu pojechałem do media aby go kupić! byłem, widziałem. cena kosmos ale do baru czy jakiegoś lokalu - oglądanie przy procentach jakoś przejdzie ;)
moim zdaniem lepiej dołożyć 1500 zł i kupić 55 cali aby się w pełni cieszyć oglądaniem. przy oglądaniu dynamicznych scen widać słabość matrycy.

pozdrawiam

Miałeś go u siebie ze oceniasz ? W sklepie tez sie wachałem, ale po podłączeniu w domu do dobrego źrodła sygnału jest super. Nie odbiega od mojej "600" Hz plazmy.
 

k1alek1

New member
Znalazłem Update do tego modelu w wersji: 1112.1 z 28.01.2015 wiec świeży jak bułeczki córki piekarza. Ja dopiero jestem na kupnie tego tv ale może jak ktoś już chce to niech instaluje. Zastanawia mnie tylko dlatego ten plik jest taki wielki, jeśli ktoś zna odpowiedz to niech da znać. Update do mojego starszego lg miał po 5 Mega

link:
dodam jak będę mieć 5 wypowiedzi :/// ale jest w supporcie na stronie samsunga

P.S. Dajcie znać czy widać jakieś różnice.
 
Ostatnia edycja:

k1alek1

New member
Szkoda ze nie ma dokumentacji zmian. Chenie bym się dowiedział co te poprawki robią.

Ponawiam prośba do jakiegoś dobrego machera który mógł by ustawić dobrze ten tv i podać idealne proporcje. Co prawda ja już coś tam naustawiałem ale nie jestem znawcą wiec chciał bym porównać z kimś kto dobrze ogarnia temat.
 

bestman101

New member
Mam go zarezerwowanego za 2870 jadę we wtorek testować do sklepu. Czy procek jest na pewno 4 rdzeniowy? Gdzieś czytałem że 2 rdzenie.

I najważniejsze w trybach obrazu czy dostępny jest NATURALNY ?
 

alezciebie

New member
Obecna cena w Auchan to 2800PLN. Czy macie panowie już skalibrowane te telewizory?? Warto kupić do pokoju 26m2 i odległość od TV 3,5m?
 

adnim

New member
Po dłużyszm uzytkowaniu w dalszym ciagu bronię tego TV ;) Mój salon ma jakieś 30 m2 odległośc od tv około 2,5 -3 metrów. Jak dla mnie ok. Polecam
 

MM84

New member
Witam pojawił się nowy soft do tego TV 2015.04.06

Kod:
http://org.downloadcenter.samsung.com/downloadfile/ContentsFile.aspx?CDSite=UNI_PL&CttFileID=5947621&CDCttType=FM&ModelType=N&ModelName=UE58H5203AW&VPath=FM/201504/20150406114331590/T-NT14MDEUC_1115.0.exe
 

sunnysunday

New member
Mam pytanie czy jeśli dokupię kamerę to będzie działać tylko i wyłącznie z aplikacją skype czy można wykorzystać do innych video czatów ?
 
Do góry