samsung ue55nu7172

centur

New member
kalibrować podstawowy model za 1900 zł ??? :)
chłopie, tymi 4 suwaczkami ustaw "pod siebie" i ciesz się obrazem jaki generuje ten tv
 

zibijas

New member
Witam ,po podłączeniu do telewizora przez HDMI dekodera Polsatu Cyfrowego HD 5500s w pilocie tv brak jest mozliwości przełaczania kanałów nadal muszę w tej kwestji korzystać z pilota dekodera,poza tym w menu tv ustawienia -urządzenia telewizor nie widzi podłączonego dekodera,inne funkcje pilota tv działają poprawnie.Co robie nie tak?(Samsung UE55NU7172U 4K UHD)
 

adawro

New member
Czy zarówno w dekoderze i w TV masz włączone odpowiedniki funkcji "HDMI-CEC"?
Czy w TV jest zrobiona konfiguracja obsługi dekodera (nie każdy model TV/pilota to obsługuje)?
 

maslo13

New member
Witam,
ja mam pytanie odnośnie tej serii samsunga z numerkiem nu7...
Chodzi mi o 55" bo 49 wypada średnio, wcześniej byłem bardzo zajarany modelem z zeszłego roku mu55" i myślałem że cena poleci łeb na szyję po nowym roku a tu nie mogę nigdzie ich już znaleźć. A ten telewizor wypadał rewelacyjnie. Głównie chcę go używać do konsoli ps4 pro, czyli zależy mi na nitach, inpug lagu i natywnym skalowaniu do 4k. 55mu wypadał bardzo dobrze i o ile NU mają niższy input lag to nie mogę nigdzie znaleźć testu/ specyfikacji 55". Wiadomo że liczą się też inne aspekty jak odwzorowanie koloru czy poziomy czerni i masa innych upłynniaczy ale tak jak pisałem ważne jest dla mnie granie. Dlatego też prośba do kogoś kto ma i używa boć posiada tajemną wiedzę, niech się podzieli. Niestety nie mam budżetu na Nu8... bo stoi po 3,5 i marzę o takim no ale cóż nie mogę dać więcej jak 2,2-2,4tys. Może polecicie coś od innego producenta co wypada podobnie do serii mu a cenowo jest tańsze??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz lepsze modele :
Philips 55PUS 7303
TCL 55P60 za 2199 zł
Thomson 55UC64 za 1999 zł
Toshiba 55U78 za 2399 zł
Jak będziesz niebieski to do każdego jeszcze pakiet gratisów.
 

maslo13

New member
Dzięki wielkie, przeglądnołem testy na benchmarku i hdtv też Twoje niektóre, i telewizory faktycznie spoko, jakość-cena rewelacja tylko jest minus jeden od TV do kanapy mam 2,5 metra i 55" nie przejdzie (żona mówi że za duży i nie przetłumaczysz że matryca lepsze i bajery w środku, więc odpada), Mógłbyś polecić coś z 49" albo 50" bo też widziałem takie modele i trochę nie jestem przekonany do 50" bo jest ich mało i nie są dość popularne. A wybierając 49" to tracąc na matrycy może dało by się to nadrobić jakimiś ciekawymi rozwiązaniami.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To masz dobre modele
Philips 50PUS7303 za 2350 zł
TCL 49C7025 za 1999 zł
Toshiba 49U78 za 1999 zł
TCL 50S7906 za 1899 zł
LG 50 UK6500 za 1799 zł

Jak Będziesz niebieski -wszystkie z kallibracją gratis
 
Do góry