Samsung ue55mu7072

dartvader

New member
Kiki z tym oledem to trafiłeś w samo sedno oglądałem też LG 55EG9A7V robi wrażenie . Ale jak zawsze jest jakieś ale . TV to zakup na lata jak się rozwinie technologia 4K . Oled jest fullhd ?
 

dzonson

New member
Siemanko. Jak masz czas na grzebanie w tv to kupujesz tv na Androidzie. I tyle. Jak nie to wybierasz inny os. Ja mam Tizena i jestem zadowolony. Tv się bardzo szybko uruchamia i o drazu jest gotowy do pracy czy to z dyskiem czy apkami.
 

MariovanElmo

New member
Dzień dobry,
Jeśli użyję do Samsunga UE55MU7072 modułu CI z kartą kablówki Vectra to będę mógł korzystać z :
- PIP aby oglądać jednocześnie dwa różne kanały ?
- nagrywania żądanego kanału Vectry ?
Czy moduł CI Vectry pracuje stabilnie i bezproblemowo ? Kanały przełącza się szybko ? Jakość ok?
Ktoś posiada takie rozwiązanie i wie jak to praktycznie funkcjonuje ? Będę wdzięczny za podzielenie się doświadczeniami z użytkowania w/w zestawu .
Pozdrawiam
 

dartvader

New member
Na allegro za 4190 + darmowa wysyłka a że odebrałem osobiście to jeszcze rabat dostałam. A jako ciekawostkę dodam że mieli 55ks7000 za 3800 ale się spóźniłem.
 

Seven25

New member
Panowie mam takie pytanie... mam 55mu7052 i podłączona telewizję naziemną... podczas oglądania filmów wieczorem przy zgaszontm świetle tam gdzie są sceny gdzie jest dużo czarnego pojawiajà się takie szumy dziwne i delikatne przebarwienia a czasami takie jakby kratki.... chciałem to pokazać na zdjęciu albo na filmie ale na komórce wygląda to ok ? Może to być rundą matrycy czy po prostu taka jest jakość dvbt ?
 

dartvader

New member
Witam po tygodniu użytkowania 55mu7042 nadszedł czas na podzielenie się spostrzeżeniami. Można je zawrzeć w jednym zdaniu. Telewizor jest zajefajny. Po własnych ustawieniach ( bo choć jestem niebieski to kalibracji nie otrzymałem) stwierdzam że w cenie 4 tyś lepszego bym nie znalazł. Pozdrawiam i życzę udanych zakupów
 

Seven25

New member
A teraz ja czepialski....oglądam film na pulsie a tu taki kolor swiatla od lampy w filmie...może być to spowodowane złą jakością dvbt ? Czy może zle sa ustawienia
 

Attachments

  • zdjecie4.jpg
    zdjecie4.jpg
    429,8 KB · Wyś: 38

Seven25

New member
Następna porcja...tu chyba kalibracja nie pomoże zastanawiam się nad antena...te poziome pasy na ciemnych tłach moga być zależne chyba od sygnału dvbt
 

Attachments

  • zdjecie5.jpg
    zdjecie5.jpg
    774,2 KB · Wyś: 48
  • zdjrcie6.jpg
    zdjrcie6.jpg
    529,5 KB · Wyś: 44

Seven25

New member
Wszedłem....siła 95 % jakość 100 % tylko mnie ciekawi czy symetyzator nie zakłóca albo ta miękka przejściówka okienna nie powoduje zakłóceń
 
Do góry