Samsung ue55mu7072

dartvader

New member
Witam dziś w Media Expert wycziłem Samsung ue55mu7072 w promocji do 8-11 za 4248,33 z 4999 zł. Co sądzicie o tej cenie i wogule o tym telewizorze ?
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Bierz i nie pytaj , dobra cena a telewizor POLECANY w tej cenie najlepszy z matrycą 120hz do sportu i matrycą VA
 

maks87

New member
Identyczna cena jest w Neonecie, model UE55MU7052, ale on jest chyba identyczny co MU7072, mają nawet taki sam kolor czyli ciemny tytan.
Natomiast mi osobiście bardziej podoba się MU7002 (dostępny np. w Media Markt) który ma kolor srebrny. Tylko tego niestety nie da się w tak dobrej cenie kupić:)
 

synuuuuu

New member
W neonecie za zapis do newsletera masz jeszcze - 50 zł czyli wychodzi 4198 zł. - model 55um7052 ale wydaje mi się że cena spadnie bo teraz kilka sklepów na necie ma tą cene. (niektóre z kalibracja+)

Dziś robiłem przegląd w sklepie powiem tak że ruch w tv świetny obok stał sony xe8599. I płynność po stronie samsunga to samo system, android po podpięciu dysku 1 tb troche zmulał. (filmy w 1080i pięknie wyglądają) Kolor lepszy w sonym ale myśle że jak pobawisz sie w opcjach wyciagniesz dobre kolory.

Naziemna wygladała znośnie, kanały hd fajnie, lepiej niz w sonym. HDR jakiś tam jest a nie jak na papierze jak w innych modelach. Nawet jak patrzyłem pod kątem było ok jak na VA.

Pilot w tym modelu jest lepszy aluminiowy ciężki i poręczny. Trzeba sie przyzwyczaić bo brak numerków troszkę przeszkadza na początku.

One connect hmmm, dla mnie ze wzgledu że tv wisi to tak średnio bo nie miał bym gdzie tej puszki dac.

Myśle że za ta cene cieżko znaleźć coś porównywalnego w tej klasie czyli średniej premium. Niektórzy porównują z philipsem pus7502, nie ma co ambilight jest świetny, android w tym modelu lepszy przez P5 (kodi itd.) no ale... ogólnie nie ma tv idealnego kazdy bedzie miał coś za pasem.

Sam sie zastanawiam nad tym tv i nie wiem czy sie nie skusze jak cena jeszcze troszke spadnie.
 

byczekfrycek

New member
TeDla plebsu taki odpustowy tv to pewnie rewelacja. Tylko zaraz bedziecie płakać że coś Wam nie dziala, juz bylo sporo postów odnośnie tego. Typowe Janusze którzy kierują sie tylko ceną , im taniej tym dla Was lepiej a potem płacz. Tyle ze to nie jest tv premium ani nawet marka premium. Przeczytajcie recenzje , nawet qledy samsunga nie mają startu chociażby do sony .
 

devv

New member
Też miałem mętlik, wybierałem pomiędzy 55xe8505 a 55mu7002.
W dużej mierze chodziło mi też o sport (piłka nożna), zdecydowanie pod tym względem wygrywa Samsung.
 

bartek7220

New member
Też miałem mętlik, wybierałem pomiędzy 55xe8505 a 55mu7002.
W dużej mierze chodziło mi też o sport (piłka nożna), zdecydowanie pod tym względem wygrywa Samsung.

Właśnie ile ludzi tyle opinii :) Jedni mówią, że Samsung, drudzy, że jakość podobna. Kiki poleca Sony i chyba jego wybiorę.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Różnic ogromnych nie ma.
Ale przy podobnej jakości możliwości Sony są zdecydowanie większe i co najważniejsze przydatne.
 

devv

New member
Właśnie ile ludzi tyle opinii :) Jedni mówią, że Samsung, drudzy, że jakość podobna. Kiki poleca Sony i chyba jego wybiorę.

Najlepiej będzie jeśli sprawdzisz osobiście te dwa modele. Zgraj sobie kilka plików na pendrive, które chciałbyś obejrzeć i bez problemu będziesz mógł porównać. Ja tak zrobiłem i wybrałem to, co najbardziej mi odpowiadało.
 

Rezzzio

New member
zawsze android tv możesz sobie zrobić podlaczajac do one Connect xiaomi mi box 4k

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

dartvader

New member
Witam dziś miałem okazję po oglądać parę telewizorów i moją uwagę zwrócił Panasonic TX-58EX780E . Wiem że 1200 droższy ale może warto?
 

dzonson

New member
Siemanko.Też miałem dylemat.Na początku miał być Tcl x2. Później wpadł mi w oko Soniak.Zainteresował mnie też ten Panasonik ex780e.Ale padło w końcu na mu 7002.Dlaczego dlatego ze moja żona ogląda seriale i rożne programy na polskich playerach.Na Ipli i Tvnplayerze.Na samsungu te apki działają perfekt.Z bardzo dobra jakością obrazu.Ale nie tylko ze względu na te apki padło własnie na mu 7002.Obraz i dźwięk jak dla mnie rewelka. Ogulnie Tizen mi bardzo pasuje.Jest bardzo szybki i prosty w obsłudze.No i usb.Tv odtworzy z dysku wszystko co mu zapodamy.Dysk 1tb obsługuje błyskawicznie.One Connect tez się przyczynił do wyboru dlatego ze tv wisi na ścianie. Wydaje mi się ze na Andka w tv jeszcze za wcześnie. Fire fox os możne i jest szybki ale obsługa apek i multimediów jest trochę ograniczona. Mam przedłożoną gwarancję do 5 lat.Tak wiec za 5 lat możne padnie na Android Tv.Jak ten system się już w pełni rozwinie.
 
Do góry