Samsung UE55MU7002

Drakula

New member
Szybkie pytanie dostałem mail z promocją Samsung UE55MU7002 za 4 398 zł w x-kom w przyszłym tygodniu chciałbym go kupić nie wiem czy warto?

Macie inne lepszy wybór z Samsunga?
 

kulbon

New member
Ja kupiłem 7052 i jestem zadowolony, tv działa bardzo szybko, obraz jest fajny, netflix w 4k tez jest spoko, fajny uniwersalny pilot do wielu urzadzen. Kupiłbym go drugi raz na pewno.
 

navwiedzony

New member
Jeśli gustujesz w chińszczyźnie - bierz śmiało.
Jeżeli natomiast preferujesz porządne wykonanie - odpuść.

Poczytaj sobie o odklejających się obudowach.
 

Kris_6

Member
Nie wprowadzaj w błąd ludzi problem z obudową występował w modelach serii KS z tamtego roku. Nie spotkałem się z opinią żeby seria MU miała taki problem jak KS :)
 

navwiedzony

New member
Nie wprowadzam w błąd - wystarczy trochę poprzeglądać to forum żeby się dowiedzieć, że problem rozklejających się pleców trapi zarówno modele z serii KS jak i MU.
Sam to przerabiałem - w obu przypadkach telewizory oddane do sklepu.

Zdjęcie MU, którego kupiłem i oddałem:


I co? Problem nie występuje?
 

Kris_6

Member
Zobaczymy w późniejszym czasie bo Twój przypadek moze być na razie jedynym. Nie słyszałem aby ktoś skarżył się na obudowę w serii MU ale skoro tak masz to rozumie. Ja mam mu7052 od września i oszukać nic się nie rozwala :)
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
MU7002 też nie jest idealnym telewizorem bo z testu Macieja "Po zaaplikowaniu wyżej wymienionych ustawień smużenie znacząco maleje, aczkolwiek cały czas da się je zauważyć przy niektórych, bardziej dynamicznych, scenach. To jednak dopiero ułamek tego co oferuje nam testowany telewizor" kilka osób skarżyło się że na te lekkie smużenie np na player.pl ale w tej cenie nic lepszego po prostu nie ma
 
Ostatnia edycja:

Kris_6

Member
Ja też zauważyłem że na TVN Player mam lekkie służenie ale da się to znieść. Być może o kwestia aktualizacji. Na yt wszystko ładnie śmiga także problem może być tylko czesciowy :) Ogólnie jestem zadowolony z zakupu. Kanały z CP płynnie smigaja nie mam do czego się na razie przyczepic oprócz tego co wspomniałem wyżej.
 
Do góry