Samsung ue55mu7002

kaper.1981

New member
Bez reklam
Te są moje ----Tryb obrazu naturalny --- podświetl. 10 - jasność 0 --- kontrast 95 -- ostrość 20 -- kolor 50 --- czysty obraz cyfrowy wył. -- motion plus wył. -- tryb film wył . -- tonacja kolorów standardowy --- tryby eco wył. -- Kto w ogóle wymyślił że najlepszy jest tryb film ??? kolory zółte a np. śnieg robi się pomarańczowy …. ale …. róbta co chceta
Po to jest kalibracja właśnie żeby wszystko ustawić jak należy np cyt snieg , polecam zrobić to profesjonalnie naprawdę warto choć tano nie jest .
Obraz kryształ okraszony odpowiednimi tonacjami szarości i kolorów.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

droopy

New member
Witam Panowie, potrzebuję podpowiedzi mam TV MU7042.
Chcę podłączyć dekoder Vectra i Kino Denon, skonfigurować to tak żeby jednym pilotem od TV włączyć i wyłączyć wszystko za jednym zamachem.
Tak mi to działało zaraz po pierwszym podłączeniu TV, natomiast usunołem konfiguracje uniwersalnego pilota bo chciałem ją zmienić i teraz już nie mogą włączyć i wyłączyć wszystkiego jednym naciśnięciem.

Dodatkowo jak robię sobie skrót z konfiguracji Vectra+Denone to po wyłączeniu i wyłączeniu telewizora nie ma skrótu, tak jakby w ogóle nie zapisywał ustawień.

Robiłem już reset do ustawień fabrycznych i nic to nie działo. Nie rozumiem co się stało bo przez pierwsze dni jeden pilot do wszystkiego działał wyśmienicie (teraz też działa, ale nie włącza/wyłącza sprzętu razem z TV). Niczego nie zmieniałem w ustawieniach TV, operowałem tylko na źródłach i pilocie uniwersalnym.

Ktoś mi podpowie jak to ustawić? Będę wdzięczny za pomoc :)
 

adcr

New member
powoli zaczynam ogarniac ten tv jeszcze tylko kalibracje pod hdr+ juak ogarnąć na astrze leci niekodowany eurosport w 4k telewizor automatycznie przełącza sie na HDR+ obraz kiepski
 

panamejra

New member
powoli zaczynam ogarniac ten tv jeszcze tylko kalibracje pod hdr+ juak ogarnąć na astrze leci niekodowany eurosport w 4k telewizor automatycznie przełącza sie na HDR+ obraz kiepski

To może zależeć od materiału jaki puszczają, bo na przykład na Hot Bird masz taki kanał NASA UHD ale to nawet koło uhd nie leżało. Za to kanał demo Hot Bird 4K to z nóg powala.
 

Boowates

New member
Dokonałem zakupu modelu MU7070 . Czy to wersja tylko na Anglię ,a konkretnie na kilka sklepów ? Czy różni się czymś znacząco ,czy tylko kolorem ramki ? Cena około 3400 PLN .
 

Waldorff

Member
nie dorównuje samsungowi le40c650 obok w pokoju

40C650 to świetny model i trafić coś co wyświetla obraz równie dobrze nie będzie znowu tak łatwo, niestety. Sam mam i gdy siadło podświetlenie (świetlówki CFL), wolałem zapłacić za naprawę, leciwego już jednak tv, niż myśleć nad wymianą na nowy. Oby pracował bezawaryjnie jeszcze długo.
 

czarek46

Banned
40C650 to świetny model i trafić coś co wyświetla obraz równie dobrze nie będzie znowu tak łatwo, niestety. Sam mam i gdy siadło podświetlenie (świetlówki CFL), wolałem zapłacić za naprawę, leciwego już jednak tv, niż myśleć nad wymianą na nowy. Oby pracował bezawaryjnie jeszcze długo.
Ja mam jeszcze LE32C550.... maszyna jak ruski czołg nie do zajechania, już 8 rok pracuje jak kombajn na polu …. …. seria C,D to najlepsze serie jakie kiedykolwiek powstały …. lepsze były tylko Plasmy Panasonica chyba …..
 
Do góry