Samsung UE55MU7002 120 Hz czy warto za 3600-3700 zł. ?

MarK89

New member
Witam,

Zastanawiałem się nad tv do 3k i początkowo miałem kupić Philipsa PUS 7303 ale z racji tego, że to 60 hz a ja oglądam dużo sportu to jednak trochę dozbierałem no i ostatnimi czasy bardzo staniał (do poziomu 3650-3700zł) udany przynajmniej według testów Samsung UE55MU7002 z 2017 roku.
Pooglądałem go na żywo w sklepie i w sumie bardzo mi odpowiadał co ciekawe akurat leciał mecz na tvp1 z naziemnej w zwykłym 1080p a ostrość była super.
Mam pytanie co sądzicie czy ten Samsung jest wart kupna w tej cenie? A może znacie coś lepszego na 120 hz matrycy w takich pieniądzach.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Dobry model nie ma co , chociaż jednemu będzie podobał się a drugiemu nie , jak ci pasuje i odpowiada to tylko brać
 

MarK89

New member
Mecz był w 1080i jak coś ,,, a co do 120hz matrycy ,,, jak cie stać na wywalenie w błoto ponad 1000-1200 pln za dodatkowych pare cyferek to ok …. Poczytaj jak ludzie na innych forach opisują swoje doświadczenia z 100-120hz jak to wszystko g....o warte . Ale tu jest zakaz wklejania linków do konkurencji … tu jest ślepy kult matrycy 120hz a najlepiej z telewizorem TLC …. ******************************.com/forum/topic/37597-philips-pus6561-test-uhd-4k-120hz-android-tv/


Czarek no ok to jest twoje zdanie ja pooglądałem tv z matrycami 60 i 120 Hz obok siebie i widzę różnicę.
PS. Niepotrzebnie się tak napinasz każdy i tak podejmuje decyzję we własnym zakresie a forum służy wymianie poglądów bez zbędnych emocji i szkoda także, że nie podzieliłeś się jaki to według Ciebie jest ten super TV o 1000- czy 1200 zł tańszy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sprawdź TCLa na własne oczki , przekonasz się sam dlaczego ludzie je kupują w większych ilościach i są zadowoleni.
 

MarK89

New member
Sprawdź TCLa na własne oczki , przekonasz się sam dlaczego ludzie je kupują w większych ilościach i są zadowoleni.
@kiki Chętnie bym obejrzał ale w mojej okolicy w sklepach typu Euro , Media Expert , Media Markt nie ma na ekspozycji żadnego TCLa a nie kupie TV którego obrazu wcześniej nie obejrzę. Czy masz te samsungi u siebie na stanie z możliwą kalibracją czy odpada ?


Stałem przed takim samym dylematem tcl, filip7303 a wybrałem Samsunga 55mu7xx
I jak wrażenia, uważasz zakup za udany. Czy polecasz tego Samsunga.?
 

R2d3

New member
Jest i mam duże wow jak oglądam warty każdej złotówki, jakie śruby do tv? Te w zestawie z wieszakiem za krótkie?
 
Do góry