Samsung UE55KS7000S vs Philips 55PUS6561/12 vs Sony KD-55XD8599

Zalman02

New member
Panowie , jutro jadę po telewizor, proszę o pomoc który kupić.

Wszystkie sa obecnie w promocji w RTV

Samsung UE55KS7000S

czy

Philips 55PUS6561/12

czy

Sony KD-55XD8599

no i opcjonalnie bo jest za 4 tysiące > Philips 65PUS6121/12


Dziękuje !
 

strazakp

Banned
Niestety ale wszystkie są kiepskie. Ciężko wybrać najlepsze zło ale myślę że Samsung byłby tym najlepszym wyborem jak by ją trzeba było wybierać wśród tych modeli.
 

mudol

Member
Też mam podobny dylemat bo euoagd dobre przeceny zrobiło, potrzebny mi 55 cali, filmy, mecze, liczę na android (kodi, nc+go). Prosiłbym o opinie dlaczego nie, a nie bo nie ;)
KD-55XD8599 jest za 3299 taka sama cena jest za Philips 55PUS6561/12. Szukam czegoś w tej cenie, jak to jest obecnie z tym androidem? co 3 dni restart tv? Warto się pchać w tej cenie w android czy lepiej Samsung/Lg bo lepszy obraz i szybsze działanie tv?
 

mudol

Member
Tak są, więc też dodam pytanie czy warto się bawić w ekspozycyjne modele, ewentualnie na co zwrócić uwagę, testować w jakiś sposób takie tv?
 

Zalman02

New member
Ja akurat wychaczyłem w tej promocji 100% nie otwieranego 6561 ale niestety godzinę temu poleciał na zwrot. Szczelina na dole przy znaczku Philipsa była ogromna , jakby źle spasowana ramka. Wieczorem aż prześwitywało podświetlenie matrycy.
 

Zalman02

New member
Oczywiście że można , w piątek nad ranem większość była dostępna. Teraz już słabiej ale też mają lipę z tym system stanowym. Pokazuje że w Gdynii nie ma nigdzie Philipsa 65 calowego a u nas w Klifie dwie sztuki nóweczki stoją. Trzeba po prostu objechać , najlepiej te małe RTV AGD co nie mają za dużo sprzętu wystawionego ( reszta stoi w magazynie nie wystawiona jako nowa ).
 

mudol

Member
Ok to może powróćmy do pytania, mam kwotę 3299zł, wybrać Philips 55PUS6561/12 czy Sony KD-55XD8599? Powiedzmy, że karton nie otwierany. Warto wogóle brać któregoś z tych modeli? Zalezy mi na szybkim przełączaniu kanałów z modułu CI (kablówka) i jak najmniej zawiech.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja wybrałbym zdecydowanie Philipsa - cena 3550 zł z kalibracją.
Jest po update i nikt nie skarży się już na zawiechy.
Ambilight zrobi swoje.
 
Do góry