Samsung UE55H6400 - ktoś coś?

czukuczan

New member
Witam,
po dwudniowych rozmyśleniach nad kupnem telewizora w cenie 3000-5000zl natrafialem na polecane modele Sony np. W805 i podobne, lecz właśnie owy Samsung ma praktycznie takie same parametry, troche mniej Hz i brak androida i jest tańszy o 1000zl.

Stąd kieruję do Was pytanie, czy potrafiłby ktoś się wypowiedzieć o tym telewizorze? Premiera chyba była jakoś dwa lata temu także może być uznany za stary, ale chodzi mi generalnie o to, czy Samsung nie wgrywa jakichś denerwujących aktualizacji, np. że Youtube nie będzie działać, bo za stary sprzęt.
Czy można się spodziewać takich trików? Czy wychodzi jakaś wada po dwóch latach użytkowania?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W tym modelu nie chodzi o aktualizację ale problemem jest kurz w środku matrycy. Kupujesz na własną odpowiedzialność.
W klasie cenowej dostaniesz bardzo dobre modele - do 5 tyś zł:
- Sony 55X8509
- Philips 55pUS7101
- Philips 55PUS7100
 

czukuczan

New member
W tym modelu nie chodzi o aktualizację ale problemem jest kurz w środku matrycy. Kupujesz na własną odpowiedzialność.
W klasie cenowej dostaniesz bardzo dobre modele - do 5 tyś zł:
- Sony 55X8509
- Philips 55pUS7101
- Philips 55PUS7100

Jak prezentują się philipsy pod względem jakości? Generalnie słyszałem opinie, że Sony i Samsung robi najlepsze telewizory. Czy czasem w takiej cenie 4k nie będzie zbytnio kiepskie?
 

rnb.soul

New member
Kurcze to mnie teraz zaskoczyliscie z tym kurzem w matrycy h6400 kolega mi go poleca bardzo. Tez szukam tv do 5 tysiecy 55 cali.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Kolego niestety, ale ten kurz występuję w tej serii. Sam jeszcze niedawno broniłem tego tv, ale i u mnie po roku pojawił się kurz. TV po Euro jedzie na czyszczenie.
 
Do góry