Samsung UE55H6400 kilka pytań

Salas_

New member
Witam.

No więc jednak zdecydowałem się na Samsunga.

I teraz mam kilka pytań:

- jak wejść w tryb serwisowy żeby sprawdzić ile godzin tv chodził? Chcę sprawdzić, bo mam jakieś dziwne przeczucie. Na mim w prawym górnym rogu powinna być naklejona naklejka Smart TV? No i karton nie wiem czy oryginalną taśmą miałem zaklejony :x

- na jakich materiałach sprawdzić matrycę, czy z nią wszystko w porządku jest? Czy nie ma popularnych chmurek itp?

- jaki tryb fabryczny warto ustawić do oglądania tv? Może są gdzieś na forum poradniki co i jak ustawić manualnie.

- jak coś oglądam mam czasami wrażenie, że czasem 'przycina' obraz i nagle przyspiesza... Może takie dziwne wrażenie mam, sam nie wiem. :?:

- do grania PS4 warto włączyć tryb gry? Czy raczej nie widać różnicy z tymi standardowymi?

I na koniec jaki wieszak na ścianę z all. polecacie? Te za stówke z możliwością regulowania kątów będą dobre?
Ogólnie proszę o jakieś porady.

Z góry dziękuję. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

Salas_

New member
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Zanim gdzieś wejdziesz zrób zdjęcie menu, zaraz coś przestawisz i tv nie będzie działał prawidłowo, szukaj disc-play time bodajże
 

Salas_

New member
Dobrze ,że powiedziałeś.
Którym się klika żeby wejść w daną opcję? W której zakładce może być czas?
Jak później wyjść z tego MENU?

Wchodzi się środkowym... ale nie mogę znaleźć opcji z czasem.
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Sprawdź przycisk ok żeby wejść gdzie kol-wiek, strzałkami lewo prawo się zmienia wartość, wychodzisz przyciskiem power.Co do czasu matrycy to nie pamiętam.
 

Rafal7

Banned
Możesz, ale żadnym resetem tylko przestawieniem opcji ręcznie, dlatego za każdym razem rób zdjęcie.
Możesz tez tak przestawić cos w menu ze tv się wyłączy i już nie włączy!!
 

Salas_

New member
Właśnie tam SVC i info. 11h czyli dobrze jest.

Mam mały problem. Nie wiem czy ja to włączyłem czy co ale po chwili sciemnia mi się obraz... I muszę samemu zmienić opcje żeby znów był jasny,ale po chwili znowu wraca do ciemnego. Wczoraj tego nie było... Co jest? :/

Tak jakby jasność podświetlenia się zmieniała.
 
Ostatnia edycja:
Do góry