Samsung UE55F6500 czy PS60F5500 ?

MonkaD

New member
Co wybrać ? Obydwa mają Smart TV. Wiem, że plazma pobiera więcej prądu, ale jeżeli miałaby mieć lepszy obraz i taki sam smart tv, to zapłacę więcej za ten prąd. Który wybralibyście ?
 

tdx

New member
Bez reklam
;) jaka odległość, jaki sygnał do tv będzie dopinany, jakie są warunki w pomieszczeniu (nasłonecznienie kąty itp :D)
 

MonkaD

New member
Pokój ma 22m. Okno znajduje się z lewej strony, pomiędzy oknem a tv będzie stała wysoka witryna. Wgrałam zdjęcie miejsca w którym będzie stał tv - pomiędzy witryną a komodą.
Podpięty będzie dekoder z kablówki TELPOL - telewizja cyfrowa, do tego internet bezprzewodowy (prędkość pobierania danych 70 Mb/s, prędkość wysyłania danych 14 Mb/s).
Chcę mieć jak najlepszy obraz, będę korzystać ze Smart TV, nie interesują mnie gry.
 

Attachments

  • DSC06339.jpg
    DSC06339.jpg
    981,1 KB · Wyś: 74

tdx

New member
Bez reklam
A jak ze słońcem widze zasłony więc można pomyśleć o większej plazmie, kątów dużych nie ma ale to zawsze 5" wiecej.

Przed zakupem sugeruje sobie tylko zobaczyć jakąś wielkośc tego modelu i sprawdzić np czy nie odczuwasz braku płynności oraz migotania...
Jak nie to ta plazma jest dla Ciebie

Jeśłi najcześciej oglądasz natomiast w TV TVN24 to lepiej bierz leda :D (ze względu na możliwe powidoki)
 

MonkaD

New member
Ze słońcem problemu nie będzie, mam grube zasłony.
A co to za migotanie i powidoki ? Wczoraj oglądałam skoki na PS50C550 i nic mi nie migotało, obraz super, no chyba że czegoś nie zauważyłam ?
 

tdx

New member
Bez reklam
Jak nie zauważyłaś to w porządku nie trzeba się niczego doszukiwać na siłę! napisz tylko jakie programy najdłużej oglądasz
 

MonkaD

New member
Dzięki za pomoc. A czy wiesz, dlaczego ten tv jest tak trudno dostępny ? Jedynie w 3 sklepach położonych daleko ode mnie
 

tdx

New member
Bez reklam
Plazmy to ogólnie będzie towar coraz bardziej "deficytowy"
Zamów przez neta sprawdź porządnie przy kurierze jak ci się nie spodoba w razie czego to zawsze masz możliwość zwrotu...
 
Do góry