Samsung UE55ES6340 problem

Radogolo

New member
Witam,
Mam taki problem, w momencie kiedy gram na wyżej wymienionym modelu w fife na PS4 strasznie doskwiera mi problem rozmycia się***obrazu. Czy ktoś mógłby mi pomóc ? Może coś***pozmieniać***w ustawieniach ?
 

BLACK_KNIGHT

New member
Rozumiem że chodzi ci o problemy z ruchem globalnie na całym ekranie a nie banding,clouding czy dse występujące lokalnie (wtedy zapomnij o temacie bo na nie pomoże tylko wymiana tv)Masz dwa wyjścia albo używasz trybu gra z niskim input lagiem a wszelkie upłynniacze są wtedy pomijane albo grasz w trybie normalnym z wysokim input lagiem a w motion plus upłynniacz ustawiasz tak jak ci pasuje przy czym ustawienie suwaków za wysoko generuje więcej problemów niż ich rozwiązuje.Możesz jeszcze spróbować wgrać najnowszy soft a jak ci dalej nie pasuje to też pora na zmianę tv
 

andreas2012

New member
obstawiam ze to rzecz normalna w Samsungu a ten model nie ma trybu gra wiec ciężko cos z tym zrobić, można probowac zminimalizować to przy ustawieniach wylaczajac co się da i testować co przyniesie najwieksza poprawe ale nic więcej nie da się zrobić...
 
Do góry