Samsung UE50J6240 i kurz w matrycy

Anubis76x

New member
Hej
Poszukuję telewizora z matrycą VA i 120 HZ (telewizor do oglądania sportu).
Byłem nastawiony na zakup Panasonic TX-50DS630E ale nie ma go w sprzedaży, został Samsung UE50J6240 ale czytam w komentarzach że trafiały się sztuki w których po pewnym czasie gromadził się kurz między ekranem a szybą, czy ta usterka została naprawiona ??? mocno się niepokoję bo muszę wybrać TV dla osoby z mojej rodziny.
 

Anubis76x

New member
Artykuł Komputer Świat Wojciech Wrzos
27 kwietnia 2015 17:04 Interwencje: Serwis próbuje naciągać, Samsung się tłumaczy

Na matrycach telewizorów firmy Samsung z serii 6 użytkowanych w normalnych domowych warunkach pojawiają się plamy i zacieki – alarmują Czytelnicy Interwencji. Producent twierdzi, że to nie wada fabryczna, ale będzie ją usuwał w zgłoszonych wypadkach.

Komentarze dotyczą głównie serii H ale przeczytałem jeden komentarz w opiniach pod modelem Samsung UE50J6240 w sklepie euro rtv agd.
 
Ostatnia edycja:

kaem1984

New member
Lepiej późno niż wcale ale... potwierdzam, u mnie w półtorarocznym J6200 pojawił się kurz na matrycy. Jutro przyjeżdża serwisant i oceni czy będzie czyścił czy wymieni matrycę.
 

czarek46

Banned
A pewni jesteście że macie kurz ??? na matrycy PLAMA.jpg pod białym paskiem co widzicie ? z lewej strony ..... bo od pewnego czasu tego nie ma , a jak widać to bardzo niewiele ....
 
Do góry