Samsung UE48J6300

rau1ek

New member
Witam, siedzę obecnie w Anglii i zamówiłem Samsung UE48J6300. No i tak po pierwsze to przyszedł ale model Samsung UE48J6302, i na google wyskakuje mi jakiś czeski model, nie wiem czy to jakiś bubel czy co. Ale rozpakowałem podłączyłem i jeśli cos oglądam z hdmi z laptopa to wszystko ładnie chodzi jak włączam filmy który ściągałem w hd, ale jeśli włączę sobie powiedzmy BBC z apki w menu tv to obraz strasznie skacze czy to na transmisji sportowej czy zwykłego filmu, obraz się co chwila zmienia, skacze zmienia barwy żeby się dopasować do zmiany kamery ale to chyba nie jest normalne skoro po podłączeniu hdmi i włączeniu normalnego filmu wszystko jest ok ??

Nie wiem co robić ? Czy próbować do nich dzwonić i wymieniać na inny czy całkowicie go zwrócić bo jeszcze podeślą kolejny bubel, i nie wiem czy w końcu ten model Samsung UE48J6302 to jest normalny oryginalny czy jakiś bubel ??

Z góry dzięki za jakiekolwiek informację.

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To jakaś odmiana serii przeznaczona do innej sieci dystrybucji - stąd inna cyfra na końcu. Ale to nie powinno wpływać na te efekty które opisałeś.
Jak możesz to bym wymienił na kolejny egzemplarz.
 

rau1ek

New member
może źle to wyraziłem ze skacze, chodzi bardziej o to ze obraz się próbuje co pare sekund dostroić i to dziwnie skacze kolorami np jak się ogląda mecz tenis w tej appce na BBC to zmienia się co chwila kolor mączki na korcie jest albo wyraźny albo za chwile nie wyraźny i tak w kółko. Oczy bola i nie można się skupić na oglądaniu, To samo jak włączę byle jaki program na BBC to tak samo niby kamera jest w miejscu bo facet coś mówi a obraz dalej próbuje się dostroić. Co to może być ?
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Podepnij kabel sieciowy to TV i napisz czy pomogło. Jeżeli tak to zainwestuj w lepszy router albo wzmacniacz.
 
Do góry