Samsung UE48H6700SL vs CAM CI+ CyfPolsat

juzik

New member
Proszę mi powiedzieć czy ktoś z Was miał doświadczenia z modułem CAM CI+ Cyfrowego Polsatu w tym telewizorze? Babka z Polsatu ze sklepu odradzała mi go mówiąc, że się ludziom wieszają.
Na stronie Polsatu znajduję takie info - czy to oznacza, że mi zadziała tem moduł?

Modele telewizorów, które nie mają wbudowanej automatycznej obsługi listy kanałów z oferty Cyfrowego Polsatu, ale istnieje możliwość jej importu z pliku
Producent: Samsung, modele serii D, ES, F, H posiadające wbudowane złącze CI/CI+ oraz tuner DVB-S/S2
Jeśli posiadasz model telewizora Samsung spełniający powyższe kryteria i chcesz korzystać z oferty telewizyjnej z użyciem modułu CAM, możesz zaimportować listę kanałów Cyfrowego Polsatu ze specjalnie przygotowanego pliku.
 
Jak dla mnie ściema nie wiem jak w serii H ale w E nie było nigdy problemu a wręcz przeciwnie ja po roku przesiadki na dekoder Polsatu wracam na moduł żadnych komunikatów uprzykrzających i zawieszania się dekodera a i o 1 pilot mniej

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

juzik

New member
Jak dla mnie ściema nie wiem jak w serii H ale w E nie było nigdy problemu a wręcz przeciwnie ja po roku przesiadki na dekoder Polsatu wracam na moduł żadnych komunikatów uprzykrzających i zawieszania się dekodera a i o 1 pilot mniej

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Tak sądziłem. Pani była tak nieogarnięta, że próbowała mi wcisnąć, że nie mogę wziąć abonamentu za pół ceny bo telefon w plusie mam na firmę i twierdziła, że tak zapisano w regulaminie. Jak kazałem wydrukować i pokazać to czytając się zdziwiła :)
 
Do góry